Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Slovenská prezidentka na své první návštěvě: V Praze ji přivítal Miloš Zeman

Zdroj: facebook
+ Další 4 fotografie
Státní návštěva
Nová slovenská prezidentka vyrazila na svoji první zahraniční cestu ve funkci, a to rovnou do České republiky. Zuzana Čaputová si to namířila na Pražský hrad za českým prezidentem Milošem Zemanem.

Do Prahy dorazila vzácná návštěva. Zuzana Čaputová je novou slovenskou prezidentkou a pro první zahraniční návštěvu si vybrala Českou republiku.

Na I. nádvoří Pražského hradu přivítal novou prezidentku Slovenské republiky Miloš Zeman (74). Následovalo posezení, při kterém Čaputová dala svůj podpis do Pamětní knihy. Také dostala malý dáreček od pana prezidenta Zemana.

Nová prezidentka Slovenska se setkala i s tiskovým mluvčím Jiřím Ovčáčkem. Odpoledne by pak Čaputová měla zavítat do Senátu i do Poslanecké sněmovny. Později má navštívit i hrob prvního porevolučního československého prezidenta Václava Havla, kam položí květiny na jeho památku.

Související články

Další články