Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Slovenská policie si utahuje z české národní chlouby: Pěkně si tím naběhla

To, že někteří naši krajané mají poněkud zvláštní tradice, na které jsou hákliví, ví snad každý! To však nedalo slovenské policii a na adresu Čecháčků si pořádně vystřelila. Na svém oficiálním Facebooku zveřejnili k zásahu dealera celkem zajímavou ilustrační fotku. Každý ve světě teď rozhodně ví, že pašerák drog je z našich končin.

Slovenská policie měla nejspíš vcelku humorný den. Na svém oficiálním facebookovém kanálu totiž přidala poněkud zvláštní příspěvek ohledně zásahu dealera drog. Zadržen byl devatenáctiletý Matěj z Opavska, který podle policie měl u sebe 125 dávek extáze zabalené v několika sáčcích.

Evidentně naše sousedy však zaujala ale jiná kuriozita. Ponožky v sandálech. Tento typický znak Čechů, na který jsou náležitě pyšní, je velmi profláklý. Slovenští policisté se tak domnívali, že ilustrační fotka k případu nevzbudí tak velký rozruch.

Opak je ale pravdou a za tento nepřímý výsměch českým ponožkám sklízí velkou kritiku. Dokonce se za to na ně zlobí i slovenští sousedé. Těžko říci, co je větší kauza, jestli pašování drog a nebo módní přestupek v podobě ponožek v sandálích…

Mohlo by vás zajímat

Další články