Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Slovenská playmate z Hotelu Paradise Zuzana Plačková: Jsem magnet na peníze, ale s pokorou

Slovenská playmate z Hotelu Paradise Zuzana Plačková: Jsem magnet na peníze, ale s pokorou
Zdroj: Zuzana Plačková archiv
+ Dalších 6 fotografií
narozeniny
Jedna z nejvýdělečnějších influencerek v Česku a na Slovensku Zuzana Plačková slaví 29. narozeniny. Sama o sobě říká, že je magnet na peníze, ale zároveň se snaží být pokorná a chovat se k lidem fér. V minulosti se objevila v reality show Hotel Paradise a následně prošla radikální proměnou.

Zuzanu Plačkovou si staří mazáci pamatují z reality show Hotel Paradise, kde vypadala ještě úplně jinak. Blonďatá a afektovaná playmate, která ze soutěže vypadla, protože odmítla jít s neupravenými vlasy na vyřazování.

Plačkové ale její minulost vrásky rozhodně nedělá, protože si z toho sama dělá srandu a umí přiznat chybu. Ze svých mladistvých rozhodnutí si vzala ponaučení a to se evidentně vyplatilo.

"Bylo mi pouze 18 let a svým způsobem jsem byla ještě děcko, když jsem se rozhodla podstoupit první plastickou operaci prsou! Nechala jsem si udělat přibližně 350ml implantáty, které byly k mé výšce 177 centimetrů dost malé. Hned měsíc po operaci jsem nafotila snímky pro pánský časopis Playboy a jelikož jsem byla mladá a nevěděla jsem, co bych, uvažovala jsem o dalším zvětšení! Trvalo to pouze dva roky a já se rozhodla zvětšit si implantáty na 525 ml. Byla to ta největší chyba, jakou jsem mohla v tak mladém věku udělat," popsala v minulosti svérázná Zuzana.

Dnes je ale Plačková úplně jinde. Platí za jednu z nejsledovanějších a nejúspěšnějších influencerek Česka a Slovenska a sleduje ji přes 600 tisíc lidí. "Jsem magnet na peníze, ale mám pokoru," prohlásila v jednom ze svých stories a fanoušci jí dávají za pravdu.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy