Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Slovenská playmate Lela Ceterová zuří: Jak je to doopravdy s kadeřnictvím

Lela Ceterová
Zdroj: archiv Lely Ceterové
Reakce
Lela Ceterová (31) neudržela nervy na uzdě a rozzlobila se na redakci eXtra.cz kvůli článku, který její kadeřnici mohl usvědčit z nekalých praktik. Lela na Instagramu sdílela fotografii s novou ofinkou i s odkazem na své oblíbené kadeřnictví.

Slovenská playmate a přítelkyně Karlose Terminátora Vémoly (35) sdílela na svém Instagramu fotografii nového účesu. "Nechala jsem si ostříhat ofinku," jásala a vesele označila i své oblíbené kadeřnictví, které se na změně její vizáže mělo podílet. Kadeřnictví jsou ale dle zákona kvůli koronavirovým opatřením zavřená. Po upozornění redakce eXtra.cz se Lela rozčílila: ,,Co to trepete?"

"Vždy zklamete a píšete s*ačky," reagovala ostře Lela, která se ještě včera dušovala, že v životě nikomu nic špatného nenapsala a nikdy nikoho neurazila. Celou akci se pak snažila zamaskovat vysvětlením, že ji domů přišla ostříhat kamarádka. "Označit si můžu třeba Tramtárii," dodala rozzlobená Lela. Jeden z fanoušků však upozornil na nekalé praktiky Leliny kadeřnice: "Vlasy prodlužuje v salonu a má otevřeno i přes zákaz." Kadeřnice se ale dle nařízení vlády ČR navštěvovat nesmějí.

Redakce eXtra.cz se pokusila vypátrat, jak to tedy s podivným kadeřnictvím Lely Ceterové je. "Kadeřnictví má paní zařízené v paneláku. Dokonce nedává ani účtenky," tvrdí nejmenovaný zdroj. Redakce vypátrala další influencerky, které si nedávno nechaly upravit lokny a na svých sociálních sítích označily právě nejmenované kadeřnictví, pro které zřejmě platí jiné zákony.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy