Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Slovenská modelka s plnými rty odhalila realitu po porodu: 20 kilo nahoře a tváře jako buchtičky

Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
poporodní kila
Slovenská modelka Silvia Kucherenko (35) bývá často lidmi na sociálních sítích kritizována kvůli umělosti a nepřirozenosti. Blonďatá modelka už ale dávno takové věci neřeší a jen nimi mávne rukou. Před nedávnem zveřejnila na instagramu fotku hned po porodu. Má na ní o dvacet kilo víc a nebojí se to skrývat.

"První foto v porodnici 5.10. 2010, přibrala jsem dvacet kilo. Za dva měsíce jsem ale zhubla 15 kilo. Takže dámy, dá se. Ukazuji vám tuhle fotku proto, abyste netvrdily, že tady dávám jen dokonalé fotky," napsala Silvia Kucherenko

"Dámy, byla jsem opravdu jako kamion. Vůbec jsem se neomezovala. Neřešila jsem postavu a podle mě to tak má být. Rodila jsem císařským řezem a vyfotila se druhý den po porodu. Dnes je v módě ukazovat vyretušovaná těla a já si myslím, že je to zbytečné," dodala modelka.

Blonďatá Silvia patři mezi kontroverzní slovenské hvězdičky, ale solidní základnu fanoušků má i v Česku. Nejvíce se řeší její plné rty a vzhled. Tomu se ale Silvia jenom směje a několikrát prohlásila, že rty má velké od přírody.

Související články

Další články