Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Slovenská modelka s plnými rty odhalila realitu po porodu: 20 kilo nahoře a tváře jako buchtičky

Slovenská modelka s plnými rty odhalila realitu po porodu: 20 kilo nahoře a tváře jako buchtičky
Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
poporodní kila
Slovenská modelka Silvia Kucherenko (35) bývá často lidmi na sociálních sítích kritizována kvůli umělosti a nepřirozenosti. Blonďatá modelka už ale dávno takové věci neřeší a jen nimi mávne rukou. Před nedávnem zveřejnila na instagramu fotku hned po porodu. Má na ní o dvacet kilo víc a nebojí se to skrývat.

"První foto v porodnici 5.10. 2010, přibrala jsem dvacet kilo. Za dva měsíce jsem ale zhubla 15 kilo. Takže dámy, dá se. Ukazuji vám tuhle fotku proto, abyste netvrdily, že tady dávám jen dokonalé fotky," napsala Silvia Kucherenko

"Dámy, byla jsem opravdu jako kamion. Vůbec jsem se neomezovala. Neřešila jsem postavu a podle mě to tak má být. Rodila jsem císařským řezem a vyfotila se druhý den po porodu. Dnes je v módě ukazovat vyretušovaná těla a já si myslím, že je to zbytečné," dodala modelka.

Blonďatá Silvia patři mezi kontroverzní slovenské hvězdičky, ale solidní základnu fanoušků má i v Česku. Nejvíce se řeší její plné rty a vzhled. Tomu se ale Silvia jenom směje a několikrát prohlásila, že rty má velké od přírody.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy