Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Slovenská kráska a Playmate Zuzana Plačková šla s kůží na trh! Konečně odhalila svoji tvář bez make-upu. Co na ni říkáte?

Zuzana se toho nebojí.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Slovenka Zuzana Plačková je holka od rány a nemá problém říct, co má na srdci. Právě díky tomu se dostala do povědomí lidí a je čím dal populárnější. Tentokrát ukázala fotografii, kde je zcela odlíčená, a to Zuzana nedělává! Když už, mívá sluneční brýle a zakrývá si půlku obličeje.

Slovenská Playmate a účastnice reality show Hotel Paradise Zuzana Plačková šokovala své fanoušky na Instagramu. Po dlouhé době zveřejnila fotografii svého zcela odlíčeného obličeje a všichni jsme zůstali v šoku! Ta holka je prostě sexy a přirozená i bez tuny líčidel.

Zuzana je holka od rány a nemá problém říct komukoliv cokoliv tak, jak to cítí. Tentokrát všem vytřela zrak svých hezkým a přirozeným vzhledem a zřejmě se jí tím povedlo zavřít pusu nejednomu závistivému fanouškovi nebo fanynce. Zuzana zkrátka ví, jak na to.

Nedávno se vrátila z dovolené, kde byla pořízena i tato fotografie. Užívala si odpočinek v luxusním hotelu v Turecku se svým manželem Reném. Vypadají jako opravdu šťastný a povedený pár.

Související články

Další články