Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Slovenská europoslankyně Monika Beňová je těhotná: Maminkou se stane v 52 letech

Monika Beňová
Zdroj: archiv Monika Beňová
+ Další 2 fotografie
těhotenství
Slovenská europoslankyně Monika Flašíková Beňová (51) oznámila na sociální síti radostnou novinku. Monika je v šestém měsíci těhotenství. V dvaapadesáti letech se tedy stane dvojnásobnou maminkou.

Slovenská sociálnědemokratická politička Monika Flašíková Beňová, která od roku 2004 působí jako poslankyně Evropského parlamentu za stranu SMER – sociálna demokracia, oznámila fanouškům na sociální síti radostnou novinku. Původně chtěla informaci ututlat o něco déle, jenže zvídavá média jí to překazila.

"Chtěla jsem, aby to v naší intimní rodinné zóně zůstalo o něco déle, jenže Plus1 to změnila. Takže bychom se s těmi, kteří nám přejí, chtěli podělit o naši nesmírnou radost a štěstí z očekávaného rozšíření naší rodinky," napsala na úvod slovenská europoslankyně.

"Čekáme miminko a bude to holčička. Jsem v šestém měsíci těhotenství a cítím se opravdu fantasticky," oznámila Monika, která se stane dvojnásobnou maminkou v dvaapadesáti letech.

"Těhotenství považuji za velmi krásné a šťastné a zároveň velmi osobní a intimní období v životě ženy. Proto jsme si to taky chtěli užít co nejdéle bez pozornosti médií. Proto je toto jediná oficiální informace a vyjádření k našemu štěstíčku," pokračovala šťastná Beňová. "Děkuji všem za gratulace, ale i za to, že budete držet palce v nadcházejících 4 měsících," dodala v pondělním vyjádření.

Pak se ale přeci ještě jednou k těhotenství vyjádřila. "Hezký den, přátelé. Ještě jednou velké poděkování za včerejšek vám všem a médiím, kteří respektovali mou žádost o soukromí. Oceňuji to," napsala si Monika v úterý na svůj profil.

"Jak už jsem psala včera, vše je v mém životě tak, jak má být, a já to prožívám nejen s nesmírným štěstím, ale i s pokorou. Jediný, komu úplně nerozumím, je můj exmanžel, který se snaží získat v bulváru svůj kus slávy. Jsme rozvedeni několik let a nežijeme spolu již déle, nekomentuji jeho život. Jsem toho názoru, že i bývalí partneři by si měli zachovat slušnou úroveň komunikace i vzhledem k rokům, které spolu prožili. Nejspíš jsem staromódní. Ex si zřejmě musí takhle odpálit vlastní ego, nebo se připomenout veřejnosti," psala nechápavě.

"A ještě pár slov k některým naštvaným komentářům. Tohle je můj život, nečekám, že by ho někdo žil za mě. Dělám vlastní rozhodnutí a diskutuji o nich jen se svým synem a partnerem. Protože v tuto chvíli patří do mého života jen ti dva. Nechci od nikoho nic jiného než klid a pohodu. Pokud se někdo chce zlobit, tak máte vlastní životy, rodiny a facebookové profily. Vychovala jsem jako mladá dívka, bylo mi 19, skvělého syna, a teď budu vychovávat ve zralém věku skvělou dceru. Je to můj život, moje rodina, moje radosti a starosti, takže pokud nám to nepřejete, řešte si své. Já se do vašich životů také nemontuji," doplnila na závěr.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy