Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Slovenská diva Silvia Kucherenko: Ukázala mámu (63) a promluvila o jejich vztahu

Zdroj: Se souhlasem Silvia Kucherenko
+ Další 2 fotografie
rodiče

Slovenská modelka a influencerka Silvia Kucherenko (38) nedávno na sociálních sítích ukázala svoji maminku (63). Modelka podědila nejenom půvab, ale ve spoustě věcech jí maminka radí dodnes. V rozhovoru pro eXtra.cz se svěřila, jaký mají vztah. 

Sympatická modelka Silvia Kuchareno zveřejnila na sociálních sítích snímek s maminkou a lidé okamžitě pochopili, po kom podědila půvab.

"Wau, maminka vypadá opravdu perektně," psali lidé do komentářů. "Kolik je mamince let? Působí velmi mladě," přidávali se další.

Slovenská modelka redakci eXtra.cz prozradila, že mamince je 63 a mají skvělý vztah. "Dává mi neustále rady a já jsem za to moc ráda. Když něco řeším, tak je pro mě názor mámy důležitý a nakonec dám stejně na ni," říká Silvia.

"Máma teď zhubla 8 kilo a vypadá fakt moc dobře. Není ten typ, který by nadával nad sebou. Raději jde a něco pro to udělá," pěje chválu na svoji mámu Kucherenko.

"Vůbec si nějak nejsem vědoma toho, že bych měla po mámě nějakou zápornou vlastnost. Ona snad žádné nemá," dodala s úsměvem.

Související články

Další články