Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Slovenská bohyně: Dara Rolins se svlékla jen do podprsenky a saka, fanoušci pějí chválu

Slovenská bohyně: Dara Rolins se svlékla jen do podprsenky a saka, fanoušci pějí chválu
Zdroj: foto Petra Ficová s povolením Dary Rolins
Pohled pro bohy
Zpěvačka Dara Rolins (48) se odvázala. Fanouškům zapózovala jen v podprsence a saku a svěřila se jim s tím, že ji klučičí svět vždycky lákal. Považovala ho za něco zakázaného a o to víc si oblíbila tepláky, obleky, tenisky a rap.

Dara Rolins je známá tím, že se na sociálních sítích nebojí odhodit svršky a pochlubit se fanouškům svým dokonalým tělem. Na postavě jako lusk totiž maká každý den a má ji pořádně vysekanou. Krásná slovenská zpěvačka se svěřila s tím, že sice tepláky miluje ještě od chvíle, než byly in, nic se podle ní ale nemá přehánět a ženy by svou ženskou krásu měly ukazovat. O to se na snímku rozhodně postarala, když zkombinovala sako v pánském stylu s něžnou podprsenkou a odhalenými ženskými křivkami.

"Tepláky jsem nosila ještě v době, kdy nebyly tak extrémně trendy jako dnes. A ano, i já si občas říkám, že nevyfotit se v nich na Instagram je v téhle době snad trestné. Na druhou stranu sama dobře vím, jak pohodlný život v nich je, takže chápu. Všechno, co bylo aspoň trochu klučičí, mi bylo vždycky blízké. Ten jejich svět mě přitahoval jako něco zakázaného. Jejich profese mi přišly atraktivnější, obleky v sobě měly mafiánský vibe, bavila mě ta jejich frajeřina. Martensky, tepláky, rap jsem si jela už v době, kdy to holky prostě neposlouchaly. Ale ve všem má být zdravý balanc. V dnešní době si svoji ženskost vyloženě užívám," svěřila se Dara se svým postojem k módě.

"Je skvělé cítit, uvědomit si a nezapomínat na to, že jsme ženy. Vždy, když ráno budím svoji Lolu, šeptám jí do ouška: Něho, vstávej, svět tě potřebuje," dodala Dara. A fanoušci samozřejmě nestačili na Dařino dokonalé tělo i její dojemnou poznámku o dceři pět chvály. "Krásně napsané, jako vždy," složila dokonce slovenské zpěvačce poklonu i modelka Andrea Verešová (40).

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy