Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Slováková vrací úder: No name Andula? Nela řekla eXtra, co si o ní myslí!

Co se stalo?
+ Dalších 74 fotografií
Instagramová hvězdička A.N.D.U.L.A se zapojila do hádky, která se jí vůbec netýkala a Nela se rozhodla nenechat to bez povšimnutí. Pro eXtra.cz se vyjádřila, co si o samozvané blogerce myslí, a rozhodně to není nic hezkého.

Právě kvůli módě se do Nely Slovákové (28) celebritka A.N.D.U.L.A o­bula, i když to vlastně ani nebyl její boj. Musela se do toho montovat. Nela totiž už dlouhou dobu soupeří s jinou firmou, která vyrábí plavky. Obě strany mají svoji pravdu, jak už to tak bývá.

Andula napsala své vyjádření k Nele Slovákové: „Já už jsem se nasrala a smazala ji. Tohle není normální. Nemůžu se na to dívat, tolik zášti a zla v jednom drobným ženským těle! Je mi z toho fakt smutno, jak vytrvale a podle útočí pořád dokola.“

Nela Slováková se vyjádřila pro eXtra.cz na adresu Insta Anduly následovně: „Absolutně netuším, že mě nějaká no name Andula přestala sledovat a upřímně – je mi to celkem jedno. Ano, mám problém s jistou osobou, ale tou není Andula. Ta se mi dokonce moc líbila a fandila jsem jí. Jediné, co o ní vím, že je hezká, vtipná, vdala se a vzápětí rozvedla. A ona má problém se mnou? V tom případě je to její problém. Ne můj. Já opravdu nebojuji s nikým. Jsou lidé, kterým jsem po chuti a lidé, kterým po chutí nejsem. To je samozřejmé. Až na výše zmíněnou stalkerku, která kopíruje vlastně celý můj život."

Mohlo by vás zajímat

Další články