Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nela Slováková a Marie Růžičková brutálně hazardují při řízení: Tohle je o papíry

Nela Slováková a Marie Růžičková brutálně hazardují při řízení: Tohle je o papíry
Zdroj: Nela Slováková archiv / Marie Růžičková archiv
+ Dalších 7 fotografií
bezohlednost
V poslední době se na sociální sítí Instagram rozmohl nejenom u známých českých osobností pořádný nešvar. Spousta influencerů jak větších, tak menších nebo lidí z řad veřejnosti propadlo dost nebezpečnému trendu, a to natáčet videa za jízdy v autě a chlubit se tím svým fanouškům. Mezi velké hříšnice patří podnikatelka Nela Slováková (30) nebo manželka českého hokejového trenéra a bývalého hokejového útočníka Marie Růžičková (34), která se za volantem natáčela dokonce ve 200kilometrové rychlosti.

Řada známých českých osobností si vůbec neuvědomuje, že být influencerem není jen vystavování holého zadku a využívání benefitů spojených s influencerstvím, ale také jistá zodpovědnost, kterou mají vůči veřejnosti a svým fanouškům.

Na zodpovědnost zapomíná spousta českých celebrit, které se živí sociálními sítěmi nebo se na nich jakkoliv prezentují. Bohužel se v poslední době stalo velkým a hlavně nebezpečným trendem natáčení se za volantem.

Mezi velké hříšnice patří Marie Růžičková, která si s oblibou natáčí stories ve velmi vysoké rychlosti a následně se tím chlubí svým sledujícím. Naposledy zveřejnila krátké video, na kterém se řítí 200 km/h.

Podobně je na tom i brněnská podnikatelka Nela Slováková (31), která s oblibou natáčí svá povídání během jízdy. Nejenom tyto dámy, ale také řada mladých lidí se na sociálních sítích baví tímto nebezpečným způsobem.

Patrně nikdo z nich si neuvědomuje, že svým hloupým chováním mohou ohrozit nejenom svůj život, ale také životy všech ostatních účastníků silničního provozu.

Brutální smrt mladé dívky na Mostecku nikoho neponaučila!

Všichni si jistě dobře pamatují tragickou nehodu dvou dívek na Mostecku před čtyřmi lety. Na začátku to vypadalo jako vtipný stream plný legrace. Jenže pak přišel velký náraz.

Jednadvacetiletá Nikola B. zemřela. Vůz narazil do autobusové zastávky, ze které se vymrštilo dřevěné prkno. Kus dřeva pak Nikole zřejmě prorazil krk. Druhá dívka, která nehodu streamovala, jako zázrakem přežila.

Po hrozivé autonehodě, kdy mladá dívka zaplatila za svoji nerozvážnost tím nejcennějším, co měla, se rozjela po sociálních sítích osvěta a celebrity přísahaly, že se už nikdy za volantem natáčet nebudou.

Jak se ale říká, lidé s oblibou zapomínají a po čtyřech letech od nehody je patrné, že jsou lidé nepoučitelní. Řada influencerů se dál natáčí během rychlé jízdy a nikomu z nich nedochází, k jaké tragédii může dojít. Kolik mladých životů musí ještě vyhasnout při streamování, aby lidé pochopili, že tohle je přes čáru? Jak moc hloupí musí být tito influenceři, že veřejně sdílí taková videa?

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy