Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Slováková brečí, že s rouškami nikdy nešvindlovala: Vážně, Nelo? My zjistili, jak to je

+ Dalších 16 fotografií
Brněnská podnikatelka Nela Slováková (30), která se proslavila výhrou reality show Hotel Paradise a v nedávné době vešla do povědomí veřejnosti prodejem roušek, se rozbrečela na Instagramu. V několikaminutovém videu promluvila o tom, že není žádná zlodějka ani podvodnice a řekla, že za veškeré její pozastavené spolupráce mohou lidé okolo. Redaktorka eXtra.cz zjistila, jak je to s jejími nechvalně proslulými rouškami doopravdy.

Ani týdny po spuštění prodeje roušek a dezinfekcí Nela Slováková (30) nepřestává čelit kritice za styl svého podnikání. Brněnská blondýna se proto rozhodla promluvit na Instagramu, kde ve videu dokonce upustila i pár slz.

Neustále se bránit je podle ní nad lidské síly. „Rozhodně nejsem žádný zloděj a nejsem ani žádný podvodník, nikdy jsem nikoho neokradla a nikdy jsem nikoho nepodvedla,“ řekla Nela se slzami v očích.

Já se nikdy nikomu nebudu omlouvat za roušky, protože jsem nikdy s rouškama nelhala. A už mám fakt dost toho se neustále obhajovat. To, že jsem byla někde na podání vysvětlení na policii, to jsem byla jenom kvůli vám, neznamená to, že mě zavřou, protože nemaj za co,“ rozohnila se Slováková.

Přerušené spolupráce

Kvůli velké kritice, které Nela Slováková čelila po spuštění prodeje roušek, kdy některým lidem objednávky například nepřišly, nebo naopak přišly poté, co byly stornovány, bylo ze strany jejích obchodních partnerů přerušeno několik spoluprací na Instagramu.

Podle Slovákové je všechno vina lidí okolo. „Všechny spolupráce, který jsem kdy měla, tak byly vždycky, z 99 %, odvedený velmi dobře. Důvod ukončení nebo pozastavení spolupráce se mnou, například s Woltem, což jste zapříčinili zase vy a nebudete mít slevovej kód na dopravu zdarma, to je váš problém, nebo s kolagenem,“ řekla Nela.

„Tyhle spolupráce jsou pozastavený ne kvůli mně, protože já svoji práci odváděla dobře a to obě dvě firmy řekly, ale je to pozastavený kvůli vám. Kvůli vám, co jste schopný napsat, jste schopný volat na zákaznický linky, jste schopný psát na podpory, s jakou pi*ou to oni spolupracujou,“ postěžovala si influencerka.

Prosba Nely Slovákové

Brněnská podnikatelka sice jasně řekla, že se za roušky omlouvat nebude, ale na všechny své sledující na Instagramu má prosbu. „Prosím vás, už stačí, já vás o to opravdu prosím. Nikomu z vás jsem neudělala nic špatnýho, uvědomte si to, prosím vás,“ dodala Nela.

Testování roušek

Redakce eXtra.cz se rozhodla zjistit, jak to konkrétně s rouškami brněnské podnikatelky je. Roušky od Nely Slovákové jsme objednali standardní cestou, jako jakýkoliv jiný nakupující. Zakoupené roušky jsme následně nechali testovat v laboratoři na Technické univerzitě v Liberci. Zajímalo nás zejména to, zda roušky obsahují stříbro, které má bránit bakteriím a virům, jak Nela tvrdila. S výsledky testů vás seznámíme ještě dnes, sledujte eXtra.cz.

Cítíte se být poškozeni brněnskou podnikatelkou Nelou Slovákovou? Pište své zkušenosti a příběhy na redakce@extra.cz

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy