Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Slovák zneužíval 12letého chlapce: Nevinné posílání SMS se zvrtlo v prapodivná zvěrstva

Slovák zneužíval 12letého chlapce: Nevinné posílání SMS se zvrtlo v prapodivná zvěrstva
Zdroj: unsplash.com
zvěrstvo
Policisté rozhodně nemají jednoduchou práci. Mezi ty velmi nepříjemné případy patří například zvěrstva páchaná na dětech. 30letý muž z Bratislavy obtěžoval teprve 12letého chlapce, který zneužívání dlouhé měsíce tajil kvůli strachu. Žádné dítě by si tímto nemělo procházet...

Bratislavská policie řeší případ zneužívání 12letého chlapce. Milan z Bratislavy se s ním podle vyšetřovatelů seznámil náhodou. "Vyšetřovatel z Dunajskej Stredy obvinil 30letého Milana z Bratislavy ze zločinu sexuálního obtěžování," uvedla mluvčí trnavských policistů Mária Linkešová. O zneužívání se nevědělo několik měsíců.

"Na celý případ upozornili rodiče dítěte, kterým se syn po několika měsících svěřil," dodala mluvčí s tím, že v tom určitou roli hrály i peníze. "Střetnutí muže s 12letým chlapcem začalo zprvu nevinně. Seznámili se náhodně, pak si chvíli psali po SMS zprávách a volali si. Krátce na to měl Milan na chlapce naléhat, nabízel mu peníze a snažil se ho zmanipulovat," popsala mluvčí děsivé detaily. "Za účelem vlastního sexuálního uspokojení chlapce žádal, aby se před ním vyprázdnil, nebo mu dovolil, aby ho chlapec mohl osahávat na intimních místech," uvádí Linkešová.

Poté, co se chlapec přiznal se svými velmi nepříjemnými zkušenostmi, se policie velmi rychle dala do vyšetřování. Milan toho měl na krku dokonce víc. "Policie muže zadržela, ke všemu se přiznal. V minulosti byl dvakrát odsouzený za majetkovou trestnou činnost. Obviněný je na základě rozhodnutí soudu stíhaný ve vazbě," uvedla na závěr policie.

Varování pro rodiče

Zároveň varují všechny rodiče, aby učili své děti se jim svěřovat hned, jak přijde problém. "Děti nesmí být nuceny k polibkům nebo objetím, pokud to samy nechtějí. A je zapotřebí jim vysvětlil pravidla o styku s jinými lidmi a o komunikaci přes telefon a sociální sítě," dodala mluvčí trnavských policistů.

Na toto tabuizované téma například poukazuje Vít Klusák, pod jehož rukama vznikl dokument V síti, který pojednává právě o podobném zneužívání dětí na internetu. Tam jsou děti nejzranitelnější, protože věří, že když je na ně někdo cizí hodný, je to dobrý člověk. Je nutné na své ratolesti dávat pozor, obzvláště teď, když děti tráví na sociálních sítích víc času, než kdy jindy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy