Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Slovák tahal pejska za autem, vyvolal bouři: Jeho vysvětlení ale dojímá k slzám

Zdroj: Policie SR, Facebook
Tragédie
Slovensko v pátek rozzuřila fotka, na které za sebou jedoucí auto vleče pejska přivázaného na vodítku. Snímek zveřejnili na Facebooku policisté, jimž ho předal kolemjedoucí řidič. Všechno ale nemusí být tak, jak se zdá. Ozval se totiž majitel zvířete a jeho vysvětlení nenechá jedno oko suché.

Jedoucí auto a za ní zapřažený pes, který je vlečen po silnici. Takový pohled se v pátek naskytl Slovákům, kteří si okamžitě udělali jasno. Nenašel se snad nikdo, kdo by nepranýřoval řidiče za odporné týrání.

"Dnes se na naši stránku obrátil řidič, který má na autokameře záznam, jak jiné auto za sebou tahá psa. Ještě dnes šel osobně na policii, která se případem začala zaobírat," informovali slovenští muži zákona na Facebooku.

Fotka nasbírala tisíce reakcí a strhl se pod ní až přehnaný lynč. Podle majitele totiž bylo všechno úplně jinak. Pejsek prý zemřel ještě dřív, než nedopatřením vypadl z kufru.

"Lidi, prosím vás... tohle neštěstí se stalo dnes ráno. Kesina byla jeden z mých milovaných psů, byla u mě odmalička, dal bych za ni možná i život," začal svou obhajobu. "Při venčení na louce mezi Sliačem a Kováčovou mi odběhla a zachytil ji kamion. Pejsek byl už mrtvý, ale já jsem byl v takovém stresu a volal veterináře, že jsem ji, chudáka, špatně naložil do kufru, ze kterého při pohybu vozidla vypadla a došlo k tomuto otřesně vypadajícímu neštěstí," vysvětluje majitel zvířete, jenž je z jeho smrti zdrcený.

"Je to samozřejmě celé moje vina, ale já jsem toho psa miloval a dal mu všechno kromě 10 minut pozornosti, kterou nejvíc potřebovala. Je mi to strašně líto!" uzavřel.

Jeho vyjádření se na sociálních sítích šíří stejně rychle jako samotná fotka. Mnozí ho litují, ale další mu nevěří ani slovo. Velkou psí tragédii bude stejně vyšetřovat policie. Až potom se ukáže, zda pes skutečně zahynul tak, jak páníček tvrdí.

Související články

Další články