Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Slovák surově mlátil a kopal syna (4): Chlapeček bojuje o přežití

Šílený případ
Brutální týrání dítěte vyšetřují slovenští policisté. Muž zmlátil teprve čtyřletého syna tak surově, že ho museli okamžitě převézt do nemocnice na sál. Ani po dvou operacích stále nemá vyhráno a bojuje o život. Podle webu cas.sk se tragédie odehrála ve vesnici Hronec poblíž Brezna.

Teprve čtyřletého chlapečka brutálně zbil jeho otec. Mlátil ho a nepříčetně do něj kopal, že mu začalo jít o život. Ze sanitky ho místo ambulance vezli rovnou na operační sál.

Zrůdný otec si mezitím vyslechl obvinění ze zločinu ublížení na zdraví. Jeho syn už prodělal dvě náročné operace, podle šéfa oddělení ARO nemocnice v Banské Bystrici Olivera Petríka ale stále bojuje o život.

To potvrdili i muži zákona. „Mlácením a kopanci obviněný muž dítěti způsobil velmi vážná zranění po celém těle. Chlapečka po převezení do nemocnice ihned operovali a stále je v ohrožení života,“ uvedli policisté.

Vzhledem k věku oběti nemůže nemocnice ani policie podat žádné další informace. Obviněný už ale skončil ve vazbě a za mřížemi čeká na pokračování vyšetřování.

Související články

Další články