Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Slovák přivázal Štefana (†35) za auto a usmýkal ho na cestě: Vraždil kvůli muzice

vražda
Slovenská veřejnost je v šoku z brutální vraždy, která se stala v obci Poriadie v okresu Myjava. Pětašedesátiletý muž zde za svým vozem usmýkal pětatřicetiletého souseda. Štefan nejprve dostal ránu tyčí do hlavy, pak byl vláčen přes obec. Proč zemřel? Vraha rušila hlasitá hudba.

Štefan (†35) a Ján (65) byli sousedi. Jejich byty oddělovala jen tenká stěna. Na začátku děsivé vraždy stála hlasitá hudba, kterou si Ján pouštěl na plné pecky.

"Když ho Štefan přišel požádat, aby muziku ztlumil, Ján na něho zaútočil,“ uvedla slovenská televize Joj. To ale nebylo všechno. Ján popadl tělo a Štefana přivázal za nohy za auto. Na pomoc mladému muži rychle přispěchal kamarád a další soused. Jenže Ján je ohrožoval mačetou. Šokovaní sousedi rychle volali policii, ale tragédie gradovala.

„Ján jel s tělem asi kilometr po lesní cestě. Pak vozidlo zastavil a uvolnil popruh. Štefanovo tělo nechal ležet v močále,“ cituje z policejního zápisu slovenský portál topky.sk.

Na místo, kde tělo leželo, se poměrně rychle dostali i záchranáři. Mohli ale jen konstatovat, že Štefan je po smrti.

Vrah skončil v poutech. Kriminalisté při domovní prohlídce navíc našli několik nelegálně držených zbraní. Vrahovi hrozí 15 až 20 let vězení.

Mohlo by vás zajímat

Další články