Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Slováčkova vyvinutá kamarádka: Po flirtu se ženatým Felixem se zhroutila

Viditelný důvod, proč dáma Felixe okouzlila.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 10 fotografií
TRÁPENÍ

Saxofonista Felix Slováček (79) v pondělí na premiéře filmu Jan Žižka obletoval podnikatelku Lenku Dragounovou tak, až si nešlo nevšimnout, že nejde jen o projevy přátelství. I z její strany přicházely náznaky, že jí manžel Dagmar Patrasové (66) není lhostejný. Deník Aha! ji dokonce zvěčnil, jak mu strká prsty do pusy. Jenže následky dáma vnímá krutě. „Zhroutila se,“ uvedl pro eXtra.cz Felix.

Felix Slováček: Jak vznikl skandál

Byl příjemný pondělní podvečer, když se na slavnostní premiéře filmu Jan Žižka sešla podnikatelka Lenka Dragounová s velkým milovníkem žen Felixem Slováčkem. Zatímco její doprovod, dabér Zdeněk Mahdal, brzy zmizel, známý svůdce žen věnoval všechen čas už jen blondýně s přísnými brýlemi a vražedným výstřihem.

„Známe se dvacet let z Kroměříže. Její tatínek byl velký developer. Když umřel, hrál jsem mu i na pohřbu. Teď jsem ji strašně dlouho neviděl, tak jsme se tam bavili. Přece se k ní neotočím zády! Vůbec jsem nečekal, co z toho vznikne,“ řekl eXtra.cz vyhlášený proutník Slováček.

Paradoxní je, že v místech, kde si dvojice projevovala náklonnost, moc lidí nebylo, většinu tvořili fotografové, kteří číhali, jestli Felix nebude tropit neplechu. Snad kvůli posilnění alkoholem, nebo kvůli pracujícím hormonům je ale dvojice prakticky nevnímala a hleděli si svého.

Žádný stud

A i když Slováček tvrdí, že o nic nešlo, svědkové to vidí jinak. „Vůbec se neostýchali a vůbec to nevypadalo jako pouhé přátelské setkání a chování. Felix byl ve svém tradičním živlu,“ říkají.

Redakce Aha! dokonce zveřejnila snímek, na němž dáma strká Felixovi prsty do pusy.

Lenka se zhroutila, smutní Felix

Instagram zralé atraktivní ženy naznačuje, že se ráda fotí se známými osobnostmi, a tak ji někteří pozorovatelé jejího laškování s Felixem podezírají z toho, že si pro články a fotky vyloženě šla.

Jenže podle muzikanta druhý den, když se ale dvojice objevila v médiích, mělo přijít vystřízlivění.

„Té holce to strašně ublížilo. Je úplně hotová. Jako by z ní dělali lehkou holku. Zhroutila se. Za nic přitom nemůže. Neudělala nic špatného,“ brání svou kamarádku Felix Slováček. Redakce ho požádala o zprostředkování kontaktu, Dragounová se ale rozhodla téma nepřiživovat a neozvala se.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy