Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Slováci varují před chůvou Veronikou! Ona tvrdí, že je nevinná

Veronika tvrdí, že je nevinná!
Slovenský manželský pár žijící ve Velké Británii varoval před Veronikou Kollovou, kterou zaměstnal jako chůvu. Kollová je měla okrást a nechat jejich dvouletého syna samotného bez dozoru. Policie vyšetřování ukončila pro nedostatek důkazů.

„Dostali jsme od policie zprávu, že případ uzavírají pro nedostatek důkazů. Veronice to zase vyšlo. Asi ví, jak v tom chodit,“ oznámili manželé Dankovi.

Veronika měla odcizit především peníze a další věci, jako například kabelku Chanel. Tvrdí ale, že kabelka byla dárek a všechna tvrzení rodiny popírá. Také tvrdí, že svůj odchod od rodiny oznámila předem. Odešla prý proto, že neměla dostatek soukromí, neustále ji sledovaly kamery a prý jí rodina odposlouchávala i telefonní hovory.

Rodina je s postupem policie velmi nespokojena. Majitelka kavárny, kde Veronika pracovala s rodinou souhlasí. „Pracovala i u mě v baru, kde ukradla peníze a chtěla to hodit na jiné kolegyně.“

Jediný, kdo je s prací policie spokojený je Veronika samotná. „Konečně se to peklo skončilo. Strávila jsem na policii skoro 24 hodin. Mohu říct, že jsem nevinná, mohu se konečně vrátit na Slovensko,“ uvedla na svém Facebooku.

Mohlo by vás zajímat

Další články