Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Slováci mají svého Frantu z Mostu! už dávno: Tohle je totální kopie Zdeňka Godly z východu!

+ Dalších 52 fotografií
Most!
V poslední době se v plné nahotě ukazuje, v čem všem jsou Slováci oproti nám napřed. Vedle eura a rychlejšího růstu ekonomiky předběhli Česko i s Frantou ze seriálu Most! Ten jejich je součástí tamějšího šoubyznysu už přes 30 let!

Zdeněk Godla je díky seriálu Most! momentálně nejžádanější českou hvězdou. Snad nikdy neletěla sláva žádného herce romského původu nahoru tak raketovou rychlostí.

Naši východní sousedé jsou však v tomhle o krok napřed. Svého „Frantu“ už tam totiž mají přes třicet let. Ten slovenský ovšem nehraje, ale zpívá. Igor Kmeťo st. je se svou skupinou Kmeťoband živoucí legendou romské muziky. Kdyby byl svět v pořádku, jeho hit Načo pôjdem domov by se zaručeně objevil i v českých osnovách hudební výchovy.

A jsou si docela podobní. Oba platí za vysmáté pohodáře, kteří mají v rukávu nekonečnou zásobu šprýmů. Zatímco na Slovensku nikdo neřeší, že je Kmeťo romského původu, u Godly jsou z toho všichni jako u vytržení.

Opět se tak ukazuje, že v mnoha případech se máme od Slováků co učit my, ne naopak!

Mohlo by vás zajímat

Další články