Včera jsme vám přinesli příběh z Bratislavy, kde na ubytovně se svými sedmi sourozenci bydlí Malvína (13), která čeká chlapečka se svým třiadvacetiletým přítelem.

Nedávno Slováci do světa pustili zprávu o čtrnáctileté Adéle, kterou zbouchnul třináctiletý kamarád. Tady má kluk kliku, že je mladší než maminka a do kriminálů rozhodně nepůjde. Spíš dostane na zadek.

No a dnes tu máme třetí holčinu do party. Reportáž o ní přinesla TV Markíza a je to zase reality show, kterou normálně nevymyslí ani scénáristky Ulice.

Dvanáctiletá holčina z Trenčína si napsala s nějakým borcem na Facebooku, že by chtěla sex. Tak se sešli, střihli si číslo, frajer si stříknul a zmizel neznámo kam.

Žákyni 6. třídy tahle hodinka na Facebooku ale změnila život, o 9 měsíců později totiž porodila.

„Nezletilá dívka u nás absolvovala porod, který z lékařského pohledu dopadl velmi dobře,“ uvedl pro Markízu mluvčí nemocnice Tomáš Kráľ.

Tatínka, kterému je kolem 20 let, teď usilovně hledá slovenská policie, aby mu dala želízka. A také ho hledá matka zbouchnuté školačky, aby mu dala pár facek.

Kromě sexuálního zneužívání bude mít frajer na triku také trestný čin vydírání. Dívce totiž vyhrožoval, že když něco řekne, že jí udělá ze života peklo. A tak dívka mlčela a bříško rostlo, až se narodil další občan Slovenské republiky.