Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Slováci, kupte si letenky a vraťte se zpátky domů! Kanada vás porazila, i když hrála na 20 %

Kanada si se Slovenskem pohrála jako kocour s myší.
Zdroj: Profimedia.cz
Mizérie, beznaděj a ostuda - to jsou tři slova, která zatím skvěle popisují výkony slovenského mužstva na mistrovství světa v Moskvě.

Start turnaje přitom svěřencům kouče Cígera vyšel dobře, přehráli lehce Maďary i Francouze a byli na nejlepší cestě za postupem. Pak jim ale trochu narostly nosánky nahoru a šlo to s nimi z kopce. Přišly tři porážky v řadě a sen v postup do play off se totálně rozplynul.

Včerejší výkon proti Kanadě byl dalším ze zmarů. Kanaďané hráli asi na 20 %, ale i tak jim to stačilo na drtivou výhru v poměru 5:0. „Hráli klasiku. Překvapuje mě naše hra, není to ono. Musíme hrát více pokupě, pomáhat jeden druhému,“ komentoval pro TASR.sk obránce Marinčin.

„Dám příklad za sebe. Velmi chci, ale toto mistrovství mi nevychází. Když jsem se viděl v telce, nelíbil jsem se sám sobě,” dodal slovenský bek a asi není v týmu sám. Všichni totiž hrají těžce pod své možnosti.

Slováci ale i tak živí naději na čtvrtfinále, musí ale dnes zabodovat proti Finsku a následně zvítězit proti USA. To ale nejspíše je za současné situace skoro nemožně. Slovenský tým prohrál i s Běloruskem, se soupeřem, jenž včera dostal rychtu od Maďarů. To je ostuda!

Související články

Další články