Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Slováček vrací úder po letech: Felixi, ty mlsnej kocoure, tady je Sobotovo!

Felix Slováček na společenské události s Adrianou Sobotovou.
Zdroj: profimedia / Martin Procházka / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
výměna manželek?

Známý saxofonista Felix Slováček (78) před necelými dvěma měsíci prodělal mrtvičku. Díky rychlé reakci jeho bývalé partnerky Lucie Gelemové (38) se však dostal rychle do nemocnice, kde si pobyl pár dní. Nyní je Felix zpět v centru dění. Objevil se na několika společenských akcích. Takhle se před zraky redaktorů eXtra.cz lísal k půvabné Adrianě Sobotové (60), manželce herce Luďka Soboty (78), který se zase před léty velmi rozvášnil s Dádou Patrasovou (65). 

Saxofonista Felix Slováček se opět vrátil zpět do společenského života a energie z něj jen čiší. S výtvarnicí Lucií Gelemovou netvoří pár již od května, ale jsou dobří přátelé. Vztah nemá údajně ani se svou odloučenou manželkou Dádou Patrasovou, která byla velmi rozhořčená, když Felix vyprávěl médiím, že ho tehdy v nemocnici navštěvovala Lucie Gelemová, zatímco o Dádě nepadlo ani slovo. "Udělal ze mě krávu," zlobila se tenkrát Dáda.

"Dáda má vždy poslední slovo, takže je úplně jedno, co říká. Ani to nečtu. Je pravda, že jsem nechtěl, aby do nemocnice jezdila. Určitě by nejela autem sama, neřídila by. Jestli si myslí, že kvůli tomu je k*áva, tak nevím," prozradil před nedávnem Felix pro eXtra.cz.

Výměna manželek?

Nezadaný Felix se nedávno objevil na křtu videoklipu, kde nechyběla ani půvabná Adriana Sobotová, ke které se saxofonista dle fotografií velmi měl. Adriana dorazila na akci bez svého manžela, herce Luďka Soboty Ten se zase v minulosti rozvášnil na narozeninách Jiřího Krampola v roce 2018.

Na oslavě se tehdy lačně vrhl na svou dlouholetou známou Dádu Patrasovou, kterou políbil a neustále se k ní tulil, z čehož oblíbená herečka nebyla příliš nadšená. Známého baviče tehdy nezastavila ani přítomnost jeho půvabné manželky, která seděla celou dobu vedle něj.

"Bylo mi to nepříjemné. Jsem zadaná a navíc tomu přihlížela Luďkova manželka, kterou mám moc ráda. Luďka naštěstí znám dlouho a vím, že když se někdo opije, stanou se i takovéhle klukoviny. Nezlobím se, ale bylo mi, přiznám se, trapně, když se mi sápal po stehnech a jinde," prozradila tehdy Dáda úsměvně pro redakci eXtra.cz.

Související články

Další články