Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

SLOVA plná smutku: Popálená Týnuš Třešničková promluvila o své tváři

Zdroj: archiv
+ Dalších 79 fotografií
přiznání
Devítiměsíční peklo v Turecku má za sebou... Jenže čas letních radovánek si jen tak neužije! Týnuš Třešničková (23) se téměř po roce dočkala vysněného návratu domů. Zpátky v Česku je od začátku týdne a teď prozradila, co všechno ji ještě čeká. A procházku růžovým sadem nečekejte.

Následky popálenin jsou patrné na rukách krásné youtuberky a podle nedávných fotek rovněž na obličeji. Tam naštěstí není problém zamaskovat je make-upem. Jenže Týnuš si vše představovala jinak. Teď o své tváři a zákrocích, které ji čekají, promluvila. A jde o slova, ze kterých se derou slzy do očí...

"Představovala jsem si, že až přiletím do ČR, budu mít už vše zahojené a vše bude jako dřív. Realita je bohužel trochu jiná. Stále mě čekají některé estetické zákroky, abychom eliminovali jizvičky a čeká mě ještě cesta, která nebude lehká. Co je ale nejdůležitější, že jsem konečně doma a se svými blízkými! Nemusím být denně zavřená ve vězení v podobě nemocničního pokoje a já si tak užívám každé chvíle," řekla Týnuš a z jejích slov se dá vyčíst, že si prošla hotovým peklem.

Oheň jí nechal na tváři jizvy, které si ponese do konce života a dost možná je nikdy pořádně nezamaskuje. Po osudné nehodě z loňského září je ale z celého srdce ráda, že je konečně doma - v Česku.

Související články

Další články