Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Slova plná lží? Agáta se nechává osahávat novým mužem! Foto jako důkaz

Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
co to je?
To jsou zvraty, které by nepochopil ani zkušený scenárista telenovel! Mezitím, co Agáta Prachařová (34) ještě minulý týden tvrdila, že je sama a že o žádného nového chlapa nestojí, protože rozpad manželství s Jakubem Prachařem (36) musí přebolet, dnes je všechno jinak. Bývalá modelka se pyšní snímkem, na němž je zachycena ruka šmátralka neznámého muže na jejím stehně. Vše rámuje velké srdíčko. A když redaktor eXtra.cz Agátu oslovil, začala žadonit, aby se nic nepsalo.

Agáta Prachařová má zřejmě po rozchodu s manželem Jakubem v hlavě mírně řečeno zmatek. „Nikoho nechci. Chci být sama, vyrovnat se s rozpadem manželství. O nikoho nestojím,“ jako sova moudře a vyrovnaně odpovídala redaktorovi eXtra.cz minulý týden na kameru během rozhovoru, když se jí ptal, jestli si umí představit nový vztah.

Agáta se následně asi sedmkrát vyspala a už se pyšní snímkem s novým mužem. Lépe řečeno s neznámých mužem, který ve voze osahává její stehno, jako to dělají čerství milenci. Agáta nezapomněla snímek doprovodit obřím srdcem a naznačila tak velkou lásku.

„Nic k tomu říkat nebudu. Nic nepište,“ byla slova do telefonu, když jsme ji oslovili a chtěli vysvětlení. „Vůbec nic říkat nebudu,“ zopakovala Agáta a rychle zavěsila.

Agáta má ve vztazích evidentně jasno. A podle jejích slov i ve svém životě – je důležité, že ví, co chce. Držme jí palce, aby jí láska jen kvetla.

Mohlo by vás zajímat

Další články