Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

SLOVA PLNÁ BOLESTI: Michaela Kuklová poslala Jiřímu Pomejemu VZKAZ DO ZÁHROBÍ

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 35 fotografií
SMRT HERCE
Byla jeho první manželkou, rozvedli se ale za dramatických okolností, a ještě dávno poté kvůli němu měla Michaela Kuklová (50) velké problémy. Přesto ji odchod Jiřího Pomeje (†54) ze světa zdrtil. Přečtěte si, co mu vzkazuje tam nahoru!

„Jirko, děkuju za všechno hezké, ale i za to těžké. Zůstalo mnoho krásného. Odpočívej klidně. Především z pohledu mámy nedokážu vyjádřit, jak moc je mi to líto…,“ napsala si Michaela Kuklová na Facebook.

Jiří Pomeje a Michaela Kuklová spolu strávili dlouhých třináct let života. Na začátku vztahu to vypadalo, že zamilované hrdličky nic nerozdělí. Pomeje dohazoval Míše práci, prý ji ale donutil i k tomu, aby v polovině devadesátých let ukázala svou nahotu v Playboyi. Později se nechala slyšet, že jí to zničilo jméno a kariéru.

Herečka také po rozvodu prohlašovala, že ačkoliv Jiřího milovala, nedalo se s ním žít. Byla to sama Michaela Kuklová, kdo požádal o rozvod. Později musela často k soudům kvůli Jiřího dluhům. Nechala se slyšet, že musela hodně bojovat, aby na ni nepadly jeho závazky v řádu desítek milionů korun. „Docházela jsem na psychiatrii a užívala léky,“ vysvětlovala později v Blesku.

Exekuce

Šlo o dluhy, které na Jiřího spadly kvůli tomu, že kdysi produkoval film Andělská tvář. Podle jeho tvrzení za to může obchodní partner, který měl bez vysvětlení odejít na začátku natáčení. Podle partnera to ale mělo být nezodpovědností samotného umělce.

Kuklové dům dokonce kvůli tomu skončil před pár lety v exekuci. Všechny soudy (a že jich bylo!) včetně těch trestních snad ale dokázala přesvědčit, že s dluhem nemá nic společného, a tak by jej ani neměla platit.

Smrt Jiřího nakonec ale jako by všechny staré křivdy smazala…

Související články

Další články