Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Slova plná bolesti… Jiří Kajínek promluvil o zákeřné nemoci své partnerky Magdy!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Osud
Jiří Kajínek (58) vrací své partnerce její obětavost, když za ním docházela do vězení... Teď o ni pečuje, když ona je na tom zdravotně špatně. Trpí totiž zákeřnou leukemií. A popsal redakci eXtra.cz, jak choroba zasahuje do jejich vztahu.

Podle nejznámějšího českého omilostněného vězně je jeho partnerka velmi silnou ženou, která je bojovnice. Oba neopouštějí naději, že se Magda zcela uzdraví. „Než se dozvěděla diagnózu, žila hodně hektickým životem. To se ale změnilo… Po sdělení diagnózy musela zvolnit. Také si upravila životní harmonogram a je na sebe opatrnější,“ prozradil nám Jiří Kajínek s tím, že jeho partnerka neleží doma, ale naopak žije jako každý jiný člověk jen s jistými omezeními. „Chodí do práce, ale musí být na sebe opatrnější kvůli imunitě. Každá nemoc je pro ni velmi komplikovaná.“

Zákeřnou chorobu si ve svém soukromí nepřipouštějí. „Žijeme normálně, tváříme se, že tu žádná nemoc není, žijeme vlastně tak, jako kdyby vše bylo v pořádku. Nemoc má ale svá rizika. Třeba když jsou epidemie, musí se vyhýbat lidem, nesmí se totiž nakazit. Nesmí být nemocná, protože by jí to mohlo ublížit. Takže v tu chvíli nastává vyšší prevence,“ zopakoval Jiří Kajínek.

O nemoci oba vědí dlouhých 8 let. „Nepřipouštíme si to… Žijeme normální a spokojený život a je pro nás nejdůležitější, že jsme spolu,“ dodal Kajínek, který za zdmi vězení strávil 23 let a i přes to mu jeho partnerka byla vždy oporou.

Související články

Další články