Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Slova o zklamání i Soukupově otcovství: Veronika Žilková přísně komentuje další Agátin rozchod

Agáta Hanychová: Veronika Žilková a Vincent Navrátil promluvili o jejím rozchodu s Jaromírem Soukupem
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Renata Bušková/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
zklamání

Herečka Veronika Žilková (61) a její syn Vincent Navrátil (26) komentovali rozchod své dcery a sestry Agáty Hanychové (38), která na začátku září oznámila odluku s miliardářem a ředitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem (54). Matka influencerky a bývalé modelky se také vyjádřila ke vztahu otce s její pětiměsíční vnučkou Rozárkou. Agátin bratr navíc v rozhovoru pro deník Blesk neskrýval zklamání.

Už z dřívějších vyjádření vyplývalo, že měla herečka Veronika Žilková k Jaromíru Soukupovi pozitivní vztah. „Z pana Soukupa jsem unesená, já tomu vztahu strašně fandím, protože si myslím, že má dobrý srdce,“ řekla v minulosti. I proto radost z rozpadu vztahu své dcery rozhodně nemá. „Jediné, co vím, že Jaromír si pro Rozárku normálně jezdí a každý večer ji vrací. Tento týden ji má pětkrát,“ prozradila Žilková.

Zdůraznila, že se vztah prostě „rozpadl“, nikoli že by jeden druhého opustil. Podle ní se rovněž oba rodiče i přes konec jejich vzájemného vztahu snaží o nastolení „rodičovské harmonie“. Radost herečka nemá ani ze skutečnosti, že by o její pětiměsíční vnučce Rozárce měl rozhodovat soud.

Zpět k Dopitovi?

Je to zklamání pro všechny,“ neskrýval své roztrpčení bratr Agáty Hanychové Vincent Navrátil. Dodal ale, že nejde o zklamání zaměřené konkrétně na jednu stranu, ale je to obecná reakce na celou situaci.

Vincent a jeho matka v Blesku také představili nový projekt: speciální herecké kurzy zaměřené na filmové a televizní herectví. „V Česku se neučí filmové a televizní herectví, jen divadelní. A na film se kouká skrz prsty,“ konstatoval Navrátil. Vincent dále dodal, že ve Spojených státech amerických se nabízejí podobné kurzy nazývané MasterClass. Žilková a Navrátil nyní uvádějí vlastní verzi těchto kurzů, nazývanou ProfiClass, kde nabízejí třídenní výuku filmového herectví.

Aktuálně se spekuluje nad obnovením vztahu mezi Agátou Hanychovou a Miroslavem Dopitou (39), otcem jejího syna Kryšpína. Dopita, který v současné době prochází rozvodovým řízením, tráví s Hanychovou a jejich synem stále více času, o čemž hovoří i zdroje eXtra.cz.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy