Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Slova o vypatlané krásce: Takhle se Dara Rolins dívá na novou lásku Rytmuse!

Jak vidí Dara nový objev svého ex Rytmuse?
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 28 fotografií
Bezmála dva měsíce uplynuly od rozchodu Dary Rolins (45) a Rytmuse (41), který šokoval nejednoho fanouška někdejšího slavného párečku. Rapper po kopačkách nelenil a našel si novou krásku, kterou má být podle důvěryhodného šepotu z kuloárů moderátorka letošní SuperStar Jasmina Alagič (28). A zatímco oba o vztahu mlží, Dara se rozhodla o nové vyvolené svého ex bez obalu promluvit!

Neomylný zdroj eXtra.cz má jasno: románek mezi Rytmusem (41) a Jasminou Alagič (28) už je hotová věc! „Až mě překvapilo, jak byl Rytmus otevřený. V podstatě o Jasmině poprvé mluvil oficiálně jako o své holce,“ tvrdí muž, který se s rapperem potkal na jeho nedávném koncertě.

Zatímco obě dvě zamilované hrdličky dosud o vztahu nepromluvily, pusu na špacír si pustila Dara Rolins (45), která s Rytmusem žila několik let. A o Jasmině řekla jenom samé krásné věci!

„Ano, vím o tom, že se mu líbí, a ne, nehroutím se z toho. Patrik mi to říkal sám, když jsme se nedávno viděli,“ prozradila Dara slovenskému deníku Nový čas.

„Tu slečnu jsem měla možnost potkat jen jednou na společenské akci, kterou moderovala. Velmi sympatické, normální děvče. Žádná vypatlaná kráska. Já bych se do ní zamilovala taky, takže se Patrikovi vůbec nedivím, že ji registruje,“ pokračovala zpěvačka otevřeně.

Jasmina sice mluví o pouhém kamarádském poutu, ale podle Dařiných slov to rozhodně nevypadá jenom na přátelství!

Související články

Další články