Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Iva Frühlingová je kvůli polyamorii terčem hejtů. Začaly nám škodit některé matky ze školy, kam chodí syn, tvrdí

Zpěvačka Iva Frühlingová.
Zdroj: eXtra.cz/Tomáš Martinek
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
rozhovor

Zpěvačka Iva Frühlingová před časem promluvila na veřejnosti o polyamorii. To však netušila, jakou bouři to přinese a že se slova o otevřeném vztahu dotknou i jejího syna, kterého nade všechno miluje. Bývalá modelka se v rozhovoru pro eXtra svěřila, proč musela vzít v tomto ohledu zpátečku.

Všechno začalo s písní Moralisté, kterou Iva Frühlingová vytvořila ve spolupráci s DJ Roxtarem. V návaznosti na nový song otevřela zpěvačka téma polyamorie. Netušila však, jak špatně je toto téma vnímané ve společnosti.

"S manželem si ve vztahu nelžeme, myslím si, že je to zdravý způsob, jak si udržet vztah dlouhodobě v chodu. Myslím si, že takhle žije spousta lidí, ovšem od té doby, co jsem to řekla, tak nám začaly škodit některé maminky ze školy, kam chodí můj syn. Začaly škodit i jemu. Musela jsem tedy vzít velkou zpátečku, což mě hodně mrzí, protože si myslím, že neděláme absolutně nic špatného," řekla Iva redakci eXtra.cz a pokračovala.

"Naopak si myslím, že děláme něco dobrého, protože spolu mluvíme. Nedokázala jsem si uvědomit, jak některé matky mohou být tak přízemní, navíc když jsem se dozvěděla, že jedna dříve prodávala svoje tělo v Německu," prohlásila s tím, že nerozumí tomu, jak takové dámy mohou moralizovat dvojice, které mají mezi sebou zdravý vztah. "Děláme dobrou věc, která se nám vrátila ve špatném od těch tří matek, ale to už nějak prostě přežijeme."


Syn se dal na japonštinu

Během rozhovoru nám pak vysvětlila, jak jejich otevřený vztah s manželem vypadá. Rozhodně nejde o žádné orgie. "Jsem absolutně proti promiskuitě a takovýchto věcech. Honza je moje nejlepší kámoška, které mohu všechno říct. Vyprávím mu skoro každou minutu z mého dne a on mně také. Baví mě, jak jsme k sobě upřímní a neskrýváme před sebou nic," uvedla a doplnila, že se to týká i jejich telefonů.

"S manželem jsme spolu 16 let, jedeme dál a máme se pořád hrozně rádi, stejně tak našeho syna, který je naší prioritou. Dáváme mu veškerou lásku." Druhé dítě ale v plánu není. "Přemýšleli jsme nad tím, ale teď jsem si tak jako řekla, že Adam stačí. Je hodně akční, jeden Adam vydá třeba za pět dětí."

Doporučené video: Rozhovor s Ivou Frühlingovou nejen o manželovi:

Ačkoliv to ze začátku vypadalo, že půjde v matčiných uměleckých stopách, nakonec u něj zvítězilo programování a zájem o jazyky. "Začali jsme se spolu nedávno učit japonštinu. On mluví perfektně anglicky, před rokem začal s francouzštinou a teď si přidal tu japonštinu, protože ho to baví a mě taky," usmála se zpěvačka, kterou jsme potkali na představení nové kolekce britské značky Marks & Spencer.

Iva vypadala jako vždy výborně. Trocha francouzského šarmu a doplňků nemohla chybět, jako například náhrdelník od Chanelu. A na čem teď aktuálně pracuje? "Teď jsme hráli na majálesu v Pardubicích s Pekařem, se kterým mám písničku Já a ty, a nyní spolupracuji s Guillaumem, který hrával v kapele UDG."

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy