Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Slova o potratu zaskočila fanoušky. Co vzkazují Vondráčkové, která přišla o dceru Elišku?

+ Dalších 9 fotografií
ODPOVĚĎ
Lucie Vondráčková (39) se rozhodla, že odkryje intimní tajemství. Promluvila o tom, že před lety přišla o holčičku, která se měla jmenoval Eliška. Zpěvačka dnes říká, že o dítě přišla v 6. měsíci těhotenství. Mrtvou holčičku prý měla u sebe celou noc. Fanoušci na taková slova reagují s rozpaky. A rozdělili se na dva tábory. Část veřejnosti zpěvačku lituje. Další ale spekulují, že Vondráčková hraje na city, protože Tomáš Plekanec (36) čeká miminko s úspěšnou sportovkyní Luckou Šafářovou (32).

Přijít o miminko a prožívat těžké chvíle po potratu? To raní každou ženu. Podobnou zkušenost mají tisíce žen. Z těch slavných můžeme jmenovat například Moniku Štikovou (47) či Alex Mynářovou. Tyto dámy také ví, jaké to je, přijít o vytoužené miminko. Bolí to a člověk neví, zda má mlčet, nebo to vykřičet do celého světa…

Část fanoušků vyjadřuje Vondráčkové podporu. Najdou se ale i hlasy, které odsuzují, jak to zpěvačka načasovala. Bylo opravdu nutné s tímto příběhem jít ven v době, kdy Tomáš Plekanec čeká miminko s úspěšnou tenistkou? Jak se asi cítí Lucie Šafářová, když čte slova, která Vondráčková pustila do světa? To jsou otázky, které si fanoušci a fanynky pokládají.

Hlas lidu je přísný

„Proč s něčím tak intimním chodí do bulváru? Uvědomuje si vůbec Vondráčková, že se ztráta týká taky Plekance?“ zlobí se čtenářka s přezdívkou Gazela.

„Sama jsem přišla o miminko a zrovna také o holčičku v 8. měsíci. Není to nic příjemného porodit mrtvé dítě a ještě jej pohřbít,“ zastává se zpěvačky paní Radka.

„Jen nechápu, jak mohlo to těhotenství projít do šestého měsíce, když se v té době připravovala na šňůru s Davidem, pak ji absolvovala, natočila dva klipy a skoro dva filmy. K tomu nějaké předávání cen, účast na akcích… Přitom o obou těhotenstvích věděl bulvár od třetího měsíce,“ píše svůj názor pan Martin.

„A že se s tím tasila hned poté, co se začalo psát o pohlaví očekávaného miminka Tomáše a jeho Lucky, že? A že v té době točila Hnusovřesky a byla roztlemená od ucha k uchu? Prostě jen její další lež, u které to ovšem už přehnala,“ pustila se do Vondráčkové ostře fanynka Lucie T. Další ženy tvrdí, že podobné věci se do veřejného prostoru nevytahují a ptají se, kdo to Lucii poradil.

Je vidět, že zpěvaččino těžké životní období fanoušky zasáhlo. Část lidí Lucku lituje, další část spekuluje, zda to nemá hrát nějakou roli v rozvodovém řízení s Plekancem.

„Stejně to vydala jen proto, aby se národ obrátil proti Plekancovi. Neodpustila si zase připomenout, že věčně nebyl doma a že byla na syny sama. Asi msta za rok stará slova jeho právničky, že musel platit několik chův,“ píše svůj názor pan Petr.

„Holčička mohla být krásná a okatá po mamince,“ soucítí s Vondráčkovou další čtenářka. Najdou se i ženy, které věří, že Lucka se ještě vytoužené dcery dočká. Momentálně se kolem zpěvačky motá několik pohledných chlapíků. Pokud by holčičku měla třeba se svalnatým sportovcem Markem Peksou, se kterým se vídá, byl by to šťastný konec jak z romantického fil­mu.

Mohlo by vás zajímat

Další články