Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Slova díků a obrovské dojetí: První fotka Patrika Bartošáka s malým synem

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 19 fotografií
MS v hokeji
Největším hrdinou začátku letošního šampionátu je gólman Patrik Bartošák (26). V brance čelil více než dvaceti střelám švédského mužstva, z ledu skočil rovnou do auta a pospíchal do Ostravy. Jeho snoubence Dominice (24) totiž ve čtyři ráno praskla plodová voda. O pět hodin později už se radovali ze zdravého syna, jímž se teď Bartošák pochlubil!

To je on! Malý Damian, syn hokejového brankáře Patrika Bartošáka (26), se narodil jen pár hodin po vítězství nad Švédskem. S trochou nadsázky se tak dá říct, že má letos nároďák svého patrona.

Bartošák se prvního potomka nemohl čekat, za milovanou snoubenkou Dominikou (24) spěchal z Bratislavy do Ostravy ve čtyři ráno. Chlapeček se narodil v 9.32 hodin, váží téměř 3 a půl kila a měří 51 centimetrů.

„Vítej, Damianku,“ napsal pyšný tatínek na Instagram. Později připojil ještě společnou fotku, která dojímá až k slzám štěstí. „Děkuji, Dominiko,“ sklonil se před svou partnerkou.

Proti Norsku tak Bartošák s největší pravděpodobností v sobotu večer nenastoupí. Prý se ale vrátí na bratislavský stadion. Tak uvidíme, jestli se podělí i o okamžiky, kdy bude malého Damina zapíjet!

Související články

Další články