Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Slonkové dala ty brýle s kamerou rozvědka?! vzteká se Babiš: Ne, jsou za pár šupů z internetu

Zdroj: Seznam Zprávy/Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
Kauza Babiš
Premiér Andrej Babiš (ANO, 64) se podruhé ohradil proti výrokům, že měl být jeho syn Andrej Babiš mladší (35) unesen. Podíl na únosu přitom měl mít zaměstnanec Agrofertu Petr Protopopov (38). O nedobrovolném zavlečení na ukrajinský Krym přitom mluvil sám Babišův syn, který žije s matkou Beatrice Babišovou ve Švýcarsku.

Andrej Babiš trvá na tom, že reportáž Televize Seznam o údajném únosu jeho syna Andreje Babiše mladšího není pravdivá. Ten uvedl, že si otec přál, aby zmizel.

Český premiér nařčení znovu označil za kampaň, jejímž cílem je jeho odstranění z politické scény. "Jasné načasování, sprostá lež a já to dokážu. I jiní lidé, kteří byli u toho, to dokážou, že je to lež. Můj syn nikdy nebyl unesen, je to lež a nesmysl," řekl Babiš na tiskové konferenci.

Zároveň se podivoval, kde reportéři Sabina Slonková a Jiří Kubík přišli ke speciálním brýlím se zabudovanou kamerou, kterými Babiše ml. natočili. "Kamera v brýlích? Kdo je vybavil? Rozvědka? Bývalí pracovníci rozvědky?" rozčiloval se premiér.

Rádi bychom touto cestou Andreje Babiše vyvedli z omylu, jelikož takové brýle se dají pořídit na mnohých specializovaných internetových obchodech. Ceny startují už na pětistovce, lepší model můžete koupit za zhruba 7 tisíc korun.

Není pochyb, že Slonková s Kubíkem brýle získali touto cestou, nikoliv od nikoho z tajných služeb.

Babiš neopomněl zmínit psychickou nemoc svého syna, o které mluvil už několikrát. "Pokud někdo přijde neohlášen do bytu a zneužije člověka, který má schizofrenii, k tomu nemám slov," řekl vznětlivým tónem šéf české vlády.

A tady si přečtěte o minulosti i současnosti Petra Protopopova, který měl za únosem Babiše ml. stát.

Související články

Další články