Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Slizký bankéř z reklamy Tomáš Jeřábek se oženil. Tajná svatba byla jedna velká party!

Hamižný bankéř do toho praštil.
+ Další 2 fotografie
Tak už ziskuchtivý bankéř z reklamy na banku do toho praštil. Po deseti letech si vzal za ženu sekretářku fiktivního lobbisty Tondy Blaníka Halku Třeštíkovou. Svatba se jim ale dokonale podařila ututlat, tak si ji mohli pořádně užít jen v okruhu svých známých.

To by nebyl herec Tomáš Jeřábek (42), známý jako hamoun z banky, aby i jeho svatební den nebyla jedna velká party. Nikdo o tom kromě rodiny a známých nevěděl, tak to vzali pěkně od podlahy.

„Oznámení o svatbě jsem zadal na sociální síť teprve nedávno, ale obřad byl už v září. Brali jsme se v jednom mlýně na Křivoklátsku. Byly tam asi tři stovky lidí,“ svěřil se herec deníku Blesk.

Svatbu měli velmi netradiční. Sladké „ANO“ si řekli pod širým nebem za doprovodu členů divadla Vosto5, kteří se proměnili ve zlaté gladiátory. A koho že si to teda vzal?

Herečku ze satirické show o Tondovi Blaníkovi, kde Halka Třeštíková (43) hraje jeho fiktivní sekretářku a s představením mají obrovský úspěch. Ale stále nedosahuje takové slávy jako její novomanžel, kterého si televizní diváci velmi oblíbili jako milovníka peněz z jedné banky.

Mohlo by vás zajímat

Další články