Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Slizká macecha zneužívala Jakuba (8): Přilepovala ho při tom k posteli a dávala mu roubík

Slizká macecha zneužívala Jakuba (8): Přilepovala ho při tom k posteli a dávala mu roubík
Zdroj: Pixabay
Zneužívání

Krajský soud v Plzni řeší odporný případ sexuálního zneužívání dítěte. Zdravotní sestra z Plzeňska (27) podle obžaloby například osáhávála, svazovala a týrala dnes osmiletého syna svého přítele. Žena, která ve čtvrtek stanula před soudem, podle portálu Novinky.cz svou vinu popírá. Usvědčují ji ale fotky. Hrozí jí šest let za mřížemi.

"Od roku 2017 do loňského června zavírala nezletilého do kumbálu a nechala ho tam, až se počůral a pokakal. Pak ho nechala výkaly a moč rukama po sobě uklidit," četl ve čtvrtek obžalobu státní zástupce Martin Rykl. To ale nebylo to nejhorší, co u soudu zaznělo. Zdravotní sestra totiž malého Jakuba nejen týrala, ale i sexuálně zneužívala.

"Jindy mu zase přelepovala oči a pusu, přivazovala ho lepící páskou k posteli nebo ho zabalila do černého gumového pytle, do pusy mu dala erotický roubík a na hlavu nasadila plynovou masku,“ uvedl Rykl v šokující obžalobě. Žena se před synem svého přítele často promenádovala nahá nebo v latexových šatech. Navíc mu několikrát tiskla obličej k obnaženému prsu a sahala mu přitom na přirození.

Usvědčují jí fotografie

Všechna obvinění žena odmítá. Údajně si s chlapcem jen hrála na schovávanou a žádné příkoří mu nečinila. Podle Práva ale zdravotní sestru usvědčují fotky z jejího mobilu. "Na jednom snímku je sama s obnaženým prsem, u kterého drží přitisknutého chlapce. Na jiné fotce je zase hoch po krk zabalený v černém pytli s páskou přes oči a v ústech s kuličkou spojenou provázkem s dalšími kuličkami,“ píše se v obžalobě.

Ženě ani nepomáhá fakt, že chlapec vypovídal autenticky o praktikách, kterým ve svém věku ani nemůže rozumět. "Věrně a autenticky popisuje situace, jejichž významu nemůže rozumět a které se týkají především technik obvyklých u vyznavačů perverzního sexu," stojí ve znaleckém posudku.

Dítě trpí úzkostmi

Jakub si z odporného jednání odnesl řadu psychických traumat. Podle odborníků jde zejména o úzkosti s trvalým napětím a značnou ostražitost, tedy následky, které jsou typické pro týrání. Za perverzní zneužívání tak ženě hrozí šest let vězení a chlapci by měla zaplatit 450 tisíc a jeho matce dalších 150.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy