Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Slibotechna Bohemia Energy: Majitel ve ferrari a lákavé spoty s Pavlem Liškou

Zdroj: Bohemia Energy
konec společnosti

Dodavatel energií firma Bohemia Energy ukončila svou činnost. Firma přitom ještě nedávno lákala zákazníky ikonickými spoty, ve kterých figurovali známí herci jako Pavel Liška nebo Marek Daniel. Majitel společnosti se zase chlubil svým Ferrari a kritizoval mladé za nedostatek touhy uspět.

Největší alternativní dodavatel energií, firma Bohemia Energyukončila své podnikání. To uvrhlo do nejistoty více než 900 tisíc zákazníků společností Bohemia Energy, Comfort Energy, Energie ČS, Europe Easy Energy a X Energie.

Na levnou energii lákali herci

Bohemia Energy byla známá agresivní taktikou oslovování klientů a také reklamními spoty, ve kterých vystupovaly známé herecké tváře Pavel Liška a Marek Daniel, který je známý svým účinkováním v seriálu Kancelář Blaník.

V lednu tohoto roku nasadila společnost spot s „astronautem“, který sliboval Měsíc energií zdarma. V březnu pak Bohemia Energy uvedla spot „Změna je jednoduchá“, kterou chtěla pomoci osvětě zákazníků. „Stále se v souvislosti se změnou dodavatele setkáváme s řadou mýtů, kupříkladu že je třeba měnit elektroměr či plynoměr. Tento spot je zaměřen na komunikaci toho, že změna dodavatele je jednoduchá a jediné, co lidé potřebují k tomu, aby ušetřili, je telefon,“ uvedla tehdy Hana Novotná, PR manažerka společnosti, která nyní nechala své klienty na holičkách.

Majitel ve Ferrari mluvil o neschopnosti mladých

Pozadu však nezůstal ani majitel společnosti miliardář Jiří Písařík: V dnešní době já naprosto postrádám elementární touhu mladé generace uspět. Tedy oni uspět chtějí, ale nechtějí pro to moc udělat. Já v jejich věku chtěl strašně uspět, měl jsem strašnou chuť vydělat peníze, strašnou chuť uspět. Klidně jsem pracoval dvacet hodin denně a byl ochotný riskovat. Dnes vám mladí řeknou, že riskovat nebudou, že jim stačí, co mají, že já víc pracovat nechci, protože chci mít své volno. Je to hrozná škoda, ti lidé potom splynou v té šedi a nikam se v životě nedostanou. Určitě je potřeba makat. To je defintiviní." uvedl majitel Bohemia Energy v rozhovoru pro Server Seznam zprávy.

Související články

Další články