Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Slevy lákají, ale na VÝPRODEJE v peněžence nezbylo? Víme, jak na to!

Slevy lákají, ale na VÝPRODEJE v peněžence nezbylo? Víme, jak na to!
Zdroj: archiv
Konec roku je z pohledu financí nejtěžším obdobím roku. Vánoční dárky, silvestrovská party a další desítky výdajů, které běžně nemusíme řešit. Do toho po svátcích přichází další lákadlo na naše již tak prázdné peněženky - VÝPRODEJE. Ale jak si dopřát vše a nepůjčovat si?

Co třeba si platbu prostě odložit? Nakoupit hned a zaplatit až další měsíc po výplatě? Jde to! Podobnou službu u nás nabízí služba Twisto, se kterou nakoupíte na 150 českých e-shopech. A problémy s aktuálním nedostatkem peněz jsou vyřešeny! Za službu neplatíte vůbec nic navíc. Prostě férové platby pro všechny bez úroků, kdo zrovna nemají nebo nechtějí platit za věci z internetu předem.

Online je stejně výhodnější

Kde ve výprodejích nakupujete vy? Co letos dát šanci právě internetu? Ušetříte a ještě nakoupíte z pohodlí domova. Nejvíce vás ale potěší ceny. I na běžné nákupy jsou e-shopy často výrazně levnější než kamenné obchody, takže ve výprodejích a slevách jsou ceny ještě několik desítek procent pod cenami tradičních obchodů. A hlavně na e-shopech můžete zboží bez udání důvodu vrátit do 14 dní, takže pokud platíte přes Twisto, je to naprosto bez problémů, protože jste ještě nikam žádné vlastní peníze neposlali. Online nakupování nebylo nikdy výhodnější a bezpečnější. S Twisto nakoupíte ve výprodejích například na Urbanstore.cz, Bonami.cz, Bellarose.cz Mironet.cz, Feedo.cz, SportObchod.cz, Zbozomat.cz, 4Home.cz nebo na Insportline.cz.

Jednodušší život lidem!

Zjednodušit lidem život, to je poselství Twisto.cz Díky jejich unikátní platební metodě zboží koupíte a zaplatíte, až se vám to bude hodit. Chcete nakupovat, ale peníze si radši před výplatou necháte na neplánované výdaje? Twisto.cz je jednoduchým řešením, jak nakupovat online bez peněz, ale nemusíte si půjčovat. Žádné úroky a skryté poplatky. Twisto je platba zdarma bez poznámek pod čarou. A pokud vám platba nevyjde, můžete si platbu za transparentních podmínek odložit až o několik měsíců.

Takzvaná odložená platba je fenoménem internetového nakupování v celé západní Evropě, k nám dorazila ale se zpožděním. Stejně jako firmy platí nákupy na fakturu, takřka podobný systém můžete používat i vy. Stačí si najít e-shopy, které podporují platbu přes Twisto.cz, a vesele nakupovat bez peněz. Garancí je, že za službou stojí lidi, co na český internet přivedli Slevomat.

Související články

Další články