Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Slepá Žaneta z Prostřena je sice na pracáku, ale má další kérku: Co na ni říkáte?

Co říkáte na kérku od Žanety?
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 30 fotografií
Žaneta Šťastná se proslavila v reality show Prostřeno, ale více než její kulinářské umění jsme mohli vidět její nahá prsa. Po skončení soutěže slibovala hory doly, jak bude slavná a všem lidem v Praze ukáže, kdo je ta holka z Ostravy. Bohužel její vyhlídky nedopadly moc dobře a stále bydlí tam, odkud pochází. Do práce nechodí, a tak si aspoň dělá jednu kérku za druhou.

Pamatujete si ještě na slepou Žanetu z Prostřena, která milovala růžovou barvu a v reality show se postarala o pořádný poprask? Na rozdíl od své kamarádky Mii Nelson sice něco uvařila, ale za moc to fakt nestálo.

Místo toho se v soutěži párkrát trošku opila a ukázala všem soutěžícím svá ňadra. Také si střihla vachrlatý taneček na stole. Blbé jí to nepřišlo, protože podle svých slov je extravagantní a miluje pořádnou show a zábavu.

Na konci Prostřena slibovala, že sepíše knihu o svém životě. Tu bohužel nemá zpracovanou doteď, protože jí stále nefunguje počítač. Prozatím není ani zaměstnaná a je na úřadu práce. Chtěla by se do budoucna živit šitím svých výtvorů, ale to je také v nedohlednu.

Jediné, co je její momentální náplní, je tvorba tetování. Žaneta jich má po svém těle nespočet, ale stále si nechává dělat další. To nejnovější vyjadřuje patrně lásku k jejím kamarádům. „Už se mnou budete navždy, zlatíčka moje. Moc vám děkuji, že jste mi dovolili si nechat vytetovat vaše krásná jména,“ napsala na svůj Facebook.

A co říkáte na její novou kérku vy? Líbí se vám, nebo je to podle vás nevkusné?

Související články

Další články