Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

SLEHLA SE PO NÍ ZEM: Veronika (17) napsala mamince, pak už ji nikdo neviděl!

Zdroj: Policie ČR/Profimedia.cz
4 dny pryč
Pražští policisté pátrají po sedmnáctileté Veronice Pěnčíkové, která se v neděli nevrátila domů. Odpoledne odešla s kamarádkou do nákupního centra. Před půlnocí napsala mamince, že už jede domů, pak se po ní slehla zem.

Sedmnáctiletá Veronika Pěnčíková v neděli odešla z domova na Praze 4 s tím, že jde s kamarádkou nakupovat. Vracela se před půlnocí, kdy napsala matce textovku, že už jede zpátky. Jenže potom jí už nikdo neviděl.

„Před odchodem z domova se zmínila, že by chtěla ukončit studium na střední škole. V minulosti nebyla nikdy pohřešovaná,“ uvedl mluvčí pražských policistů Jan Daněk s tím, že dívka nejčastěji navštěvovala obchodní centrum Arkády Pankrác.

Dívka měří přibližně 165 cm, má hubenou postavu a oválný obličej, hnědé oči a středně dlouhé hnědé vlasy s pěšinkou uprostřed. Nosí dioptrické brýle se světlými obroučkami.

„Naposledy byla oblečená do bílé šusťákové bundy s výrazným červeným a modrým pruhem, světlých džínů s délkou do půlky lýtek a na nohou měla boty zn. Nike bílé barvy,“ upřesnil Daněk.

Policisté po Veronice pátrají od neděle, kdy záhadně zmizela. Prosí každého, kdo by měl o dívce jakékoliv informace, aby se ozval na tísňovou linku 158.

Související články

Další články