Kateřina Šlégrová (41), bývalá manželka hrdiny z Nagana Jiřího Šlégra (41), je svou snahou zviditelnit se vyhlášená, viz foto v galerii, ale tentokrát zřejmě přestřelila.

Na podzim si najala profesionálního vizážistu Pavla Filandra, známého spoluprací s Andreou Verešovou (32), a chvíli byli děsní kamarádi.

Pak ale začala Kateřina žádat po novinářích články o údajné nekvalitní práci známého odborníka a tomu právě došla trpělivost:

V reakci na neustálé veřejné šíření nepravdivých informací paní Kateřinou Šlégrovou o mé osobě a především o mé práci profesionálního vizážisty, jsem se rozhodl poskytnout médiím tiskové prohlášení. Kateřina Šlégrová využívala mých služeb vizážisty od října 2012 do března 2013, a to především na společenské a kulturní akce. Dle svého tehdejšího stanoviska byla s mou prací velmi spokojena a stále se na mě obracela s dalšími zakázkami. Již v této době ovšem šířila mezi mou VIP klientelou nepravdivé tvrzení o tom, že používám nekvalitní kosmetiku, která jí způsobila podráždění pokožky. Tato pomluva byla vytvořena za účelem diskreditace mé práce a především pro zviditelnění samotné Kateřiny Šlégrové, která takto nečiní jen v případě mé osoby. Toto nepravdivé tvrzení mi ovšem způsobilo odliv zakázek, a proto jsem se rozhodl neponechat na sobě ulpívat tuto lež, ale důrazně se proti ní ohradit.

To stojí ve zprávě, kterou Pavel Filandr rozeslal tisku. A jak tedy vypadá to „důrazné ohrazení“? Jednoduše, vytočený vizážista podal včera na Obvodním státním zastupitelství na Praze 1 na Šlégrovou trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestného činu pomluvy.

Jak ji známe, nevadí jí to. Je jedno co, hlavně že se píše, viď, Kateřino?