Další díl reality show Farmář hledá ženu přinesl opět jedno nečekané překvapení. Z „posledního žijícího romantika“, farmáře Pavla, který příliš nedbá ani o sebe, ani o svůj statek, se po zásahu zaláskované nápadnice Saši stal dle jejích slov „člověk“!

Věřili byste tomu? A přitom to všechno začalo tak nevinně… Saša přišla po ránu k Pavlovi do pokoje a nesměle se jej otázala: „Dobré ráno, můžu z hejkala udělat pandu? Můžu tě učesat?“ Na což zaskočený farmář rychle odpověděl: „Fakt? Hm, chcu!“

„Seš vždycky jak rorejs. Ale teď ti to docela sluší, když to máš v culíku a nevypadáš jako hejkal hejkalovitý, který proletěl roštím,“ vyjádřila se na adresu nového Pavlova stylingu jeho akční nápadnice poté, co mu udělala culík. A farmář? Ten nezůstával pozadu se slovy uznání: „Vždy jsem si tak říkal, jaké by to bylo, kdyby nějaká panenka udělala z ošklivého káčátka hezkou pannu. No a teď se to povedlo,“ pochvalovala si agrocelebrita svůj obrozený look.

„Bylo vidět, že mě češe panenka. Že to neškubu já,“ dodal na závěr. A co vy? Oceňujete novou podobu „posledního žijícího romantika“ s někdejší vizáží „hejkala“?