Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sledujte nejepičtější holku, která kdy byla spojená se Sámerem. Kam se hrabou všechny vykozené slavomanky!

Jednou složkou ze „Zlatého fondu“ exhibic multifunkčního umělce Sámera Issy je jeho pokus o vlastní internetový pořad, respektive o seznamku. Tehdy před lety měl totiž štěstí na tak zajímavého hosta, jakého by mu záviděl snad i Jan Kraus. Sámerovi se totiž do seznamky přihlásila dívka, která nutně potřebovala „asexuální“ kamarádky a udělala by pro jejich získání téměř cokoliv.

„Hledám pouze kamarádku, nikoliv partnera nebo partnerku. Nejlépe homosexuálně orientovanou nebo asexuální, která nebude opruzovat moji blízkost s nějakým klukem,” přečetl moderátor Sámer hned zkraje text dívčina inzerátu a udiveně se dotyčné zeptal, co to má jako znamenat.

„Nerada bych byla trapná, ale pokusím se vám to vysvětlit nějak laicky, abyste tomu rozuměli. Sice mám přítele, ale kamarádek mám málo – vlastně jen dvě. A už se mi mockrát stalo, že v momentě, kdy si ta kamarádka našla kluka, začala na mě kašlat a vždycky mi zavolala, jen když ten její zázrak zrovna neměl čas,” začala si stěžovat svému důvěrníkovi dívka Katy.

„Přijde mi to hrozně nelidský. Proto bych chtěla kamarádku, která by byla nejlépe homosexuálka, protože taková holka by si logicky nenašla kluka," dodala Katy před vyděšeným klučíkem. Záznam celé podivuhodné exhibice, v níž hraje Issa překvapivě tu vedlejší roli, sledujte pouze dnes na eXtra.cz!

Související články

Další články