Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sledujte, jak topmodelku s obočím à la Brežněv Caru Delevingne pronásledují fanoušci a paparazzi!

Je jí teprve dvacet jedna, ale už dva roky patří mezi nejvyhledávanější modelky. V posledním roce popularita Cary Delevingne narostla do obrovských výšin a ten, kdo se alespoň trošku zajímá o módu, musí jméno této britské ikony znát.

S velkou slávou je ale samozřejmě spojená naprostá ztráta soukromí. Caře je celkem jedno, co se o ní píše, žije divokým stylem a častokrát se o ní píše v souvislosti s drogami a nadměrným pitím alkoholu. Druhá Kate Moss si svých fanoušků váží a nemá problém se s nimi vyfotit. Láska ke svým obdivovatelům se ale pořádně zvrhla na pařížském fashion weeku, kde na místě, odkud odcházely modelky, už čekaly davy fotografů a fanoušků. Když spatřily Caru, vrhly se na ni jako vosy na med. Modelka se dala na útěk, ale během několika vteřin ji pronásledovatelé dostihli.

Kdo ví, proč si k Delevingne dovolí víc než k jiným hvězdám. Možná je to tím, že se Cara často chlubí na Instagramu fotografiemi ze svého soukromí, a oni si tak připadají, jako by byla jejich nejlepší kámoška.

Související články

Další články