Pravidelná dávka emocí z reality show rodiny Štikových a Koktových by se měla vysílat každé pondělí až do léta. S tím na samém počátku pořadu počítala televize Prima.

Skutečnost je po pár týdnech trochu jiná. Sledovanost šla za poslední dny tak dolů, že uvedení dalších epizod vypadá celkem bídně. Vedení televize Prima celé Štiky a jejich tyátr celkem dost přecenilo.

Diváci nejsou zvědavi na permanetní pokřikování a neustále nadávky mámy Moniky. Podle pravidelných diváků je tato uječená fúrie přestala bavit. Čeho je moc, toho je prostě příliš! Reality show proto ztratila mnoho diváků.

Od první epizody, kdy se dívali převážně teenageři 15+ uběhl nějaký čas. Nyní tuto pikantnost sleduje jen pramálo jedinců. Místo nárůstu sledujících se vedení televize potýká s pořádným poklesem. Tento bizár už prostě nikoho nezajímá.

Televize proto řeší zásadní problém, co s celou reality show bude dál. Podle mluvčí televize za pokles sledovanosti pravděpodobně může Mistrovství světa v ledním hokeji, který Češi tak milují. Hokej se vysílá až do konce května.

Necháme se překvapit, jak se tento problém vyřeší a kam až Štiky nakonec doplavou.