Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Sledovanost reality show rapidně klesá: Uječené Štiky plavou na samém dně

Zdroj: reprofoto: TV Prima
Televizní reality show o rodině Štikových každým dnem upadá. Podívaná, která se vysílá na televizi Prima od konce dubna, se dostala na pořádné dno. Sledovanost každý týden rapidně klesá a o leklé Štiky nikdo nejeví zájem.

Pravidelná dávka emocí z reality show rodiny Štikových a Koktových by se měla vysílat každé pondělí až do léta. S tím na samém počátku pořadu počítala televize Prima

Skutečnost je po pár týdnech trochu jiná. Sledovanost šla za poslední dny tak dolů, že uvedení dalších epizod vypadá celkem bídně. Vedení televize Prima celé Štiky a jejich tyátr celkem dost přecenilo.

Diváci nejsou zvědavi na permanetní pokřikování a neustále nadávky mámy Moniky Podle pravidelných diváků je tato uječená fúrie přestala bavit. Čeho je moc, toho je prostě příliš! Reality show proto ztratila mnoho diváků.

Od první epizody, kdy se dívali převážně teenageři 15+ uběhl nějaký čas. Nyní tuto pikantnost sleduje jen pramálo jedinců. Místo nárůstu sledujících se vedení televize potýká s pořádným poklesem. Tento bizár už prostě nikoho nezajímá.

Televize proto řeší zásadní problém, co s celou reality show bude dál. Podle mluvčí televize za pokles sledovanosti pravděpodobně může Mistrovství světa v ledním hokeji, který Češi tak milují. Hokej se vysílá až do konce května.

Necháme se překvapit, jak se tento problém vyřeší a kam až Štiky nakonec doplavou.

Související články

Další články