Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Slečna Klára promluvila: Filipi dotáhne Bílou před oltář! Lucie, tohle tě potom čeká!

Zdroj: archiv, Facebook
+ Dalších 12 fotografií
Zpěvačka Lucie Bílá je přesvědčena o tom, že našla lásku svého života, a je zamilovaná až po uši do svého mladého zajíčka Radka Filipiho. Ten o Lucii hovoří jako o pokladu, který musíme bedlivě střežit. Bohužel, neustále na tohoto pána vyplouvají dost negativní informace! Čeho by se měla Lucie nejvíce obávat? Měla by si konečně sundat své růžové brýle a podívat se pravdě zpříma do očí?

Naše nejlepší a nejoblíbenější zpěvačka Lucie Bílá (51) se zamilovala do mladičkého kolouška, který má nejasnou a podivnou minulost. Neustále na něj vyplouvají informace, které zpěvačku rozhodně nepotěší.

Naposledy nám napsala jistá slečna Klára, která má na jejich vztah jasný názor. V prvé řadě se vyjadřuje k otci Radka Filipiho "Jeho otec býval pěkný kus chlapa a byl to fajn člověk. Samozřejmě každý má nějaký vroubek. V tom období 80–90. let snad nebylo rodiny, která by v té době nepropadla alkoholu, gamblerství a nějaká ta nevěra nebyla nic tak neobvyklého. Ale nikdy to nebyl násilník a do určitého věku se o své syny staral jako vzorný otec. Kdyby byl takový násilník, tak proč tomu kluci nezabránili? Už nebyli tak malí," začíná pěkně zprudka.

O panu Filipim dál hovoří jako o lháři, který si vždy vybíral tu nejsnadnější cestu, aby dosáhl svého. Snaží se varovat Lucii Bílou před zákeřnými praktikami jejího partnera. Podle jejích slov je Filipi pořádný záletník, který má velkou slabost pro bohaté a vlivné ženy.

"Kdyby Lucie Bílá nebyla známá celebrita, tak by si ji v životě nevšiml jako ženy. Kdyby byla prodavačkou, tak si o ni neopře ani kolo. Tento záletník měl tolik dívek a žen, ať už na vztah nebo na sex, a věřte tomu, že to byly krásné ženy, kterým se Lucie Bílá nevyrovná. Bohatství a sláva však dokážou donutit člověka dělat věci, které by jindy neudělal."

Podle těchto slov to vypadá, že mladý koloušek udělá všechno, aby známou zpěvačku dostal před oltář, a pak se teprve začnou dít věci. Klára dále tvrdí, že kdyby všechna její tvrzení nebyla pravdivá, tak by si nedala ani práci něco takového napsat.

"Dělal a dělá to, co dělal u všech ženských, nadbíhá a je trpělivý. Počítám se svatbou, na to Radeček čeká, to byl vždycky jeho sen." Tak uvidíme, jak tenhle vztah dopadne. Možná Lucie konečně pochopí, koho vedle sebe má, a udělá podle toho opatření. Anebo taky ne.

Související články

Další články