Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Slávychtivá Shopaholicadel zaujala už v SuperStar: Stala se královnou hvězdné pěchoty

Shopaholicadel v SuperStar: Influencerka si uřízla ostudu
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
sláva

Kontroverzní influencerka Adéla Pulcová (28) na sebe poprvé neupozornila na TikToku, ale už v roce 2013, když se zúčastnila SuperStar. Tehdy si od poroty vysloužila nálepku královny hvězdné pěchoty a v tu dobu se nemluvilo o nikom jiném. Jako zpěvačce ani cukrářce jí to sice nevyšlo, avšak touhy stát se známou osobností se Adéla nechtěla vzdát. A tak se rozhodla prorazit na sociálních sítích, což se jí povedlo, avšak za jakou cenu? Dnes patří mezi nejkritizovanější tvůrce v České republice.

Influencerka Shopaholicadel se v médiích neukázala poprvé díky své tvorbě pro sociální sítě, ale již v roce 2013, když se zúčastnila pěvecké soutěže SuperStar. Adéla Pulcová v té době studovala cukrařinu, ale věděla, že se tomuto oboru věnovat nechce.

"Cukrářka bych nechtěla být, už mi to cukroví a sladké leze na nervy," svěřila se pro TV Nova se slovy, že pěvecký um ovládá jako jediná v rodině. "Jsem jediná, kdo je z rodiny takhle nadaný."

Po hvězdném startu přišel strmý pád

Ovšem hvězdnou porotu svým vystoupením nenadchla. Zazpívala píseň Someone Like You od Adele, kterou nedozpívala, protože se nenaučila celou skladbu. "Ta píseň je delší," napomenul ji tehdy Ondřej Soukup. "Já vím, já už si to nepamatuji dál," odpověděla mu Adéla, které se nedostalo pozitivního hodnocení od žádného z porotců.

"Ani jeden tón nebyl dobrý, ty jsi úkaz, Tohle jsme tady ještě neměli," řekl tehdy devatenáctileté Adéle Pavol Habera, se kterým souhlasila i Ewa Farna. "To bylo nejhorší vystoupení, jaké jsem kdy slyšela." Adéla se tak v roce 2013 zařadila mezi nejvýraznější osobnosti hvězdné pěchoty. "Já nevím, asi se někam doma zahrabu," odpověděla tehdy na pěvecký neúspěch. ¨

Avšak stopka ve zpěvu ji nezastavila v cestě za vysněnou slávou. Po několika letech si založila TikTok, kde se stala poměrně rychle známou osobností, což jí podle mnohých lidí stouplo do hlavy. Pak ukázala světu přes živá vysílání i komunikaci s ostatními influencery svou skutečnou osobnost.

Jak již redakce eXtra.cz informovala, Adéla se začala lidem velmi příčit a v průběhu pár týdnů ji opustily v rámci akce #srpenbezadel desítky tisíc fanoušků. Zda se dostane zpátky na svůj pomyslný vrchol, to je otázkou s velkým otazníkem.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy