Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Slavomanka Simona H. se neštítí ničeho! Terezu odkopla jako psa a na jejím neštěstí si buduje kariéru

Zdroj: facebook
+ Dalších 14 fotografií
Zatímco Tereza H. (21) sedí v cele v Pákistánu, jelikož se jí nevyplatilo převážet kufr plný heroinu a navíc jí odročili soud, její bývalá nerozlučná kamarádka Simona H. (23) se z toho snaží vytřískat maximum. Nejenže veřejně mluví a prezentuje se v médiích, teď přišla s další bizarností.

Simona H. si očividně potrpí na luxus a drahé dovolené. Kde na to bere peníze, prozradila sama v rozhovoru, kde přiznala, že se živila prostitucí a ve Švýcarsku dělala masáže a escort. Lidé čekali, že jako kamarádka udělá vše pro to, aby pomohla své přítelkyni dostat se z nesnází, opak je ale pravdou. Simona se sice původně holedbala, jak s Terezou navždy a zaplnila si Facebook společnými statusy, jakmile k sobě ale přitáhla dost pozornosti, odkopla Terezu jako prašivého psa s tím, že už s ní nechce nic mít.

Simona se prostě rozhodla stát se slavnou, a to za každou cenu! Lidé jí na sociálních sítích nadávají a dokonce ji obviňují z toho, že to právě ona Terezu zatáhla do problémů, kterým teď v Pákistánu musí čelit. Právě Simona byla ta, která z Pákistánu, kde byly dívky společně, odletěla jako první.

Simonina reakce na tuto celou kauzu je ale opravdu bizarní a normálnímu člověku se nad tím pozastavuje rozum. Na svůj profil napsala: „Já vás miluji všechny. Omlouvám se, ale nemám čas řešit vaše komentáře. Aktuálně pracuji na novém parfému pod jménem Bad Girls (Zlé holky). Oslovují mě firmy po celé Evropě a nemám čas řešit vaše hloupé komentáře. Posílám Sweet kisses (sladké pusinky) všem do České republiky.“

Simona je prostě slavomanka, která se jako hyena přiživuje na obrovských problémech naivní Terezy, kterou čeká nemilý osud.

Související články

Další články