Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Slavomanka Eva z VyVolených: Silikony zadara! Klinice někdo namluvil, že je celebrita! Skončí zapomenutá v domečku z palet líbeznického architekta Macury?

Feuereislová se rozhodla, že si nechá předělat celé tělo.
Zdroj: herminapress.cz, reprofoto youtube.com, archiv
+ Další fotografie

ExVyVolená Eva Feuereislová (24, ale teď vypadá na 35) se rozhodla, že se promění v plastikové, slavné cosi. Díky tomu, že se zúčastnila reality show VyVolení, se jí a její „manažerce snů“ Patricii Kossevové (44) daří oblbovat některé plastické chirurgy, kteří Evě zadarmo provedou estetické zákroky v domnění, že jim tím stoupne kredit, hi, hi, hi.

Po tom, co si Feuereislová nechala napíchat rty, vymyslela s Kossevovou plán, jak zblbnou některá spřízněná média a lékařům z jedné kliniky nabulíkují, že si tím udělají obrovskou reklamu, když Evě přetvoří povislá prsa na výstavní silikony, na což někteří majitelé klinik, butiků, salónů atd. slyší, aniž by si uvědomovali, že opravdová reklama se počítá jen v médiích, která mají čtenost, a ne tam, kde se sice jejich jméno objeví, ale přečte si to pět lidí.

Feuereislová se tak může těšit z přifouknutých rtů, silikonových prsou a liposukce vnitřní strany stehen. Další na řadu prý přijde nos. Kdy přijde na řadu mozek, se zatím neví, ale i taková transplantace je už možná.

Evě ale taková sebeprezentace stačí, co na tom, že okradení zákazníci autobazaru, kde byla majitelkou, stále čekají na spravedlnost, Feuereislová se stále bude tvářit jako chudinka, která musí bydlet u kamarádů, protože v domku v Líbeznicích se jí bydlet nechce. Ve finále by ji mohl ubytovat její kamarád Zdeněk Macura (39), který nedaleko od ní staví unikátní domky z palet pro týrané ženy, zatímco by možná měl budovat nějaké pro týrané novináře Feuereislovou.

Související články

Další články