Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Slavomanka Eva Feuereislová má na Facebooku svoji AntiPage a její stvořitelé tam zoufalou parodii na celebritu rozhodně nešetří!

Eva Feuereislová už má svou AntiPage.
Zdroj: facebook.com

Slavomanku Evu Feuereislovou (24) už lidé tolik nesnášejí, že dokonce založili AntiPage bývalé účastnice reality show VyVolení. Eva, která si říká familiárně Evča, by určitě vyrukovala s argumenty, že to jen znamená, jak populární je, a že tohle je i stinná stránka toho, že jste známí, jenže realita, kterou holka se slavomanskými myšlenkami nechce vidět, je úplně jiná.

Feuereislová si neuvědomila, že pozorní diváci VyVolených, kteří běželi 24/7 online, postřehnou její na oko hrané kamarádství s Vladkem Dobrovodským (35) a že uslyší rozhovory, díky kterým pochopí, o co prohnané holce z Líbeznic jde.

Nesnášenlivost její osoby nabrala grády, když se Eva snažila v médiích prostrčit svoje kosmetické zákroky, aby z toho dotyčná klinika, salón, společnost provádějící lobotomii měly reklamu. Zhrzená Feuereislová si několikrát neodpustila rýpnout do vítěze Vladka, čímž ještě svoji červavou pověst potvrdila. Protože lidi, kteří si dovolili na jejích facebookových stránkách říct pravdu a co si o ní myslí, dostali během chvíle blokaci, založili Evě AntiPage, kde si mohou libovolně psát, co chtějí bez cenzury.

„Eva je závistivá mrcha, která neunesla výhru Vladka a popularitu Pavlíny. Je nemocná, je to lhářka a těm lžím, co vypustí z huby, ještě sama věří,“ říkají její antifanoušci. Feuereislové navíc rozhodně nepomáhá její spojení s bývalou královnou holubí letky Patricií Kossevovou, kterou z trůnu sesadila až Julča z metra.

Související články

Další články