ExVyVolená Eva Feuereislová (23) svůj odchod z Vily těžce nesla. Nepomohlo ani přehrávané kamarádství s Vladkem a Eva se tak po dvou měsících musela sbalit a hurá zpátky do Líbeznic, odkud pochází. Svou poslední šanci tato slavomanka spatřila v účasti na velkém finále, a tak se rozhodla „oslnit“ alespoň odvážným modelem, který na sebe oblékla.

Feuereislová posedlá slávou zavětřila, že by na sebe mohla upoutat pozornost, když přijde jako chytrá horákyně, oblečená neoblečená. Výsledný efekt byl ale takový, že hlubokým dekoltem akorát odhalila svá povislá ňadra a při pohledu na Evu v jakémsi krajkovém modelu, pod nímž prosvítala rudá tanga, se většině vybavily nebohé dívčiny s nevalnou pověstí provozující nejstarší řemeslo.

Evě nepomohly ani pohádky, kterak naletěla na provozování autobazaru, kde se to podvodníčky jen hemžilo, stejně jako zaujmout v obmotané rudé zácloně. Každopádně komerční stanice už pracují na pěveckých soutěžích Hlas a X Factor a jednu účastnici castingů už mají teď jasnou.