Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Slavným teče do bot: Mají Will Smith a Naomi Campbell prsty ve zneužívání dětí?

Slavným teče do bot: Mají Will Smith a Naomi Campbell prsty ve zneužívání dětí?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
hackeři
Hackerská skupina Anonymous zveřejnila takzvanou černou knihu Jeffreyho Epsteina. Miliardář, který se ve věku 66 let oběsil ve vězení po obvinění ze sexuálního zneužívání dětí, si do ní zapsal jména spousty slavných osobností. Podílely se snad tyto celebrity na jeho deliktech?

Anonymous zveřejnili černou knihu Jeffreyho Epsteina, v níž je zapsána spousta jmen slavných osobností. Podle webu CCN není jisté, že lidé v seznamu byli zapojeni do jeho sexuálního kruhu, kniha ale vyvolala velké pozdvižení.

V černé knize byla zapsána jména, jakými jsou například Naomi Campbell, Will Smith, Chris Tucker, Mick Jagger či americký prezident Donald Trump. Lidé nyní spekulují nad tím, co má tento seznam znamenat a proč v něm jsou jména tolika slavných osobností.

Podle mnohých je tu možnost, že černá kniha odhaluje jména celebrit, které se podílely na sexuálním zneužívání. Jiní si zase myslí, že někteří z jmenovaných, jako například právě Naomi Campbell, by se na podobných činnostech nepodíleli a může jít třeba jen o seznam hostů, které zval Epstein na večírky.

Podezření

Skupina hackerů zveřejnila černou knihu bez jakéhokoliv vysvětlení a ačkoliv lidé nechtějí věřit špatným scénářům, některá jména v něm napovídají, že nejde jen o nevinný seznam hostů. Podívejte se do galerie na jména slavných, která se objevila ve výše zmiňované knize.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy